UxStyle Core ile tema yüklemek çok kolay

Windows için yeni temalar mı arıyorsunuz? Tam 60 farklı tema ve bu işin en kolay yolu UxStyle burada

Temalarınızı indirin

Temalarınızı indirin
Temalarınızın .theme uzantılı dosyaları vee klasötleri beraber olmalı.

İnternette birçok tema bulmak mümkün. Ama biz sizin için beğendiğimiz 60 temayı bir araya getirerek bir paket oluşturduk bile. İsterseniz bu paketi buradan indirebilirsiniz.

Çoğunlukla sıkıştırılmış paketler halindeki temaları "C:\Windows\Resources\Themes" altına açmanız gerekiyor. Burada dikkat etmeniz gereken konu paketler içerisindeki klasör düzenini bozmadan, ".theme" uzantılı dosyayı doğrudan belirttiğimiz dizin altında olacak şekilde açmanız. Bunun için isterseniz paketi ilk önce geçici bir dizinde açıp ".theme" uzantılı dosyayı ve yanındaki klasörü belirttiğimiz dizin altına kopyalayabilirsiniz.

Paketler içinde bu dosyaların dışında bir tanıtım ya da açıklama dosyası da olabilir. Bu dosyaları da okumanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü bazı paketlerde gerekli olan yazı tipleri eksik olabiliyor ve buradan bu yazı tiplerini nasıl elde edebileceğinizi öğrenebiliyorsunuz.

Temanızı yükledikten sonra Windows'un tema yöneticisini açın. Ama değişiklik yapmadan önce var olan temanızı yedekleyin. Bunun için "Değiştirilen tema" isminin yanındaki "Farklı kaydet" düğmesine tıklayın ve istediğiniz bir tema ismi verin.

Okuyucu Yorumları

Toplam 25 Yorum

vista sp2 de denedim işe yaramadı

Daha önceden böyle Windows tema değiştirme paketi kullanmıştım. Şimdi de bunu deneyelim bakalım.

Temaları galeri yapıp tek tek indirtmemenize şaşırdım doğrusu. Zira şimdiye kadar hep bu yolu izlerdiniz ve tıklama sayınızı arttırmak için biz okurlarınızı bir hayli yorardınız. Bu sefer ki güzel olmuş. Elinize sağlık.

bfirat

yuzde 90 vistada calismiyordur deneyen varmi

Vista için tema isteyenler buraya bakabilir,sadece tema değil wallpaper ve dahasınıda bulabilir.
http://browse.deviantart.com/customization/skins/vistautil/?order=24#catpath=customization/skins/vistautil/visstyles&order=9

Açılmıyor

Xp de hiçbir işe yaramıyor arkadaşlar.

64 bit istio ya

arkadaşlar kesinlikle tavsiye etmem artı paketin içinde virüs var böyle bir site hem program yayımlıyor hemde virüs koyuyor içine siteyi bu konuda kınıyorum......

Editörün notu:
Anti-virüsünüz yanlış alarm veriyor.

evet arkadaşlar xp de denedim hiçbir işe yaramadı.

ben de denedim 2 tane setup dosyası çıktı bir tanesinde bu işlemci türüne uygun değil dedi
diğerini den edim am a o da Somethin i s broke dedi hata verdi

Boşuna zamanınızı harcamayın arkadaşlar ben denedim sadece 1-2 tema çalışıyor içinden. Sadece zaman kaybı..

editör anti virüsünüz yanlış alarma veriyor demiş fakat tek bir dosya için vermiyo bunu birkaç dosyada var aynı sorun ve herkesin anti-virüs programı mı yanlış verir demekki bi sorun var gerçekten?ayrıca madem böle bi program koydunuz nasıl yapılacagınıda yazsaydınız (tabi eger çalışıyosa) bi saatimi harcadım bunlara ama sonuç kocaman bir sıfır bide bnm gibi kotalı internet kullanıp boşuna 200mb lık bi dosya indirdiğini anlayınca insan dahada sinir oluyo haliyle.....

Editörün notu:
Virüslü değil. Yazıda da nasıl kullanılacağı anlatılıyor.

arkadaşlar ben yaptım ve temalardan birini kullanıyorum. programı yükleyip vista için olan temları vistada xp için olanları xp de gerekli yerlere yerleştirmeniz gerekiyor. program 2 setup halinde geliyor x64 ve x86. Ben x86 kurdum işe yaradı x64 de işlemci desteklemiyor diye hata verdi. Sonra xp için olan temlardan birini açtım ve içindeki stil dosyasına çift tıkladım. stili uyguladıkdan sonra temama masaüstü resmi seçtim ve o haliyle kaydettim. şu anda sorunsuz bi şekil kulllanıyorum inanmayan olursa masaüstümün resmini gönderebilirim :D ayrıca bende virus uyarısıda vermedi. chipi korumak için değil denedim ve sorun olmadığı için anlatıyorum.

ayrıca belleğimden çok yer kaplamadan tema olarak değşik bi görünüm bulduğuma yardımcı olduğu içinde chip e teşekkürler.

hepsde işe yaradı bende

UxStyle Core yüklenmiyo bende nasıl yüklicem kurulumda hata veriyor :S

Hiç birini beğenmedim.

link çalışmıyor

arkadaşlar dediklerinizi yaptım ama bende bir etkisi olmuo bana yardım edin :D

kral6735: vistada çalışmadı sayın chip yönetimi vista için özel bir anlatım yapsanız microsoft tema yüklemeyi zorlaştırdığından tema vistada yüklemek için en ince detay dahi önemli lütfen yardımcı sayın yönetimi.

Bilgisayara yeni format attım.bu programı arıyordum,adını unuttuğum için bir türlü bulamamıştım.Chip editörlerine teşekkürler

Ayrıca:
1.program sistem dosyalarında değişiklik yaptığı için antivirus programları zararlı yazılım olarak algılıyor olabilir ama her antivirus uyarısı virus demek değildir.Ne yazdığına bakın ondan sonra yorum yazın.
2.. "C:\Windows\Reswources\Themes" altında yüklemek istediğiniz temanın ".theme" uzantılı dosyasına çift tıklamak....
C:\Windows\Reswources\Themes değil C:\Windows\Resources\Themes olacak.

sadece bi tanesini nası indircez??? burda linke tıkladığımda 250 mblık bişey çıkıyo.

Teşekkürler Chip. Çok güzel temalar. Kuramayan arkadaşlar programın forum sitesine gitsin.

Uxtheme patcher vardı daha önce. Bilmem neden ama UxStyle Core, hata verdi Vista'da. Ancak başarılı birşekilde yaptım yinede. Temalar güzel. Bazıları çok gereksiz görünüyor.

Size tavsiyem, System 32 dosyalarını ve diğer Windows uygulamalarını Güvenli Mode'da yapın. Aksi durumda windows kafayı yiyebilir. Bir ara bu sorunu yaşadım.

//ScienceNET

Bugün temayı indiremeyen tek insan benmiyim? Linkte bir sorun var galiba.. Direkt indiremeyince torrentten indirmeyi denedim ama torrent de ölmüş..

Bende temalar klasik oldu hata veriyor yardım edin

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir