Windows'u Ücretsiz Koruyun!

Windows Defender son sürüm ile son sürat güvenlik elinizin altında.

Microsoft, Anti-Malware (Zararlı)aracı "Windows Defender"ın son sürümünü İngilizce olarak yayınladı.Windows XP kullanıcıları birçok zararlıdan bu sayede hiçbir ücret ödemeden korunabilecekler. Aracı indirebilmek için lisanslı bir XP' ye sahip olmanız gerektiğini de hatırlatmak isteriz.

Araç ayrıca aktif sistem denetleme özelliği sayesinde sistemi daima güvenli ve virüslerden uzak tutuyor. Yazılımın Türkçe sürümünün ne zaman yayınlanacağı ise henüz netlik kazanmadı.

Recep Baltaş

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Bende az önce indirip denedim baya güzel vistadaki sürümünü koymuşlar ama bunun Türkçesi çıkacağını hiç zannetmiyorum..

Ben deneme sürümünü kullandım çok sevdim. yalnız küçük bir sorun var
ekran kartı 64 mb olanlar kullanmasın diğer proğramlar çalışmıyor.yalnız size katılmıyorum türkçe dil seçeneğide mutlaka çıkacaktır. herkese tavsiye ederim.

arkadaşlar internet sayfası açmak istiyorm eğer anlayan varsa msn adresime gelin konuşalım neden_038@hotmail.com benim adresim isim bedirhan yada mustafada diyebilirsiniz

microsofta ait tüm anti.virus,anti spyware,anti-adware veya kötü amaçlı ne programı olursa olsun asla güvenmeyin zira ben güvenmiyor diğer şirketlerin
kini deneme yöntemi ile kullanarak karar veriyorum. ümid arda

bunun türkçesi biraz zor çıkar tam sürüm olalı 6 ayı geçti hala türkçesi çıkmadı arkadaş doğru söylüyo türkçesi çıkmaz bunun bu gidişle.

defender süper olacak güzel program

ben ücretli yazılımlardan yanayım. mikisoftun ürünlerine güvenmem

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir