Windows Vista ile eğlence

Windows Vista'nın Multimedia özelliklerinden tam anlamı ile faydalanmak için Media Center kullanımı.

Sonuç olarak...

Yeni Media Center, eski sürüm Media Center 2005 ile kıyaslandığında daha fazla ek özellik sunuyor. Microsoft, daha güçlü işletim sistemi entegrasyonuyla içindeki özellikleri daha rahat bir gezinme arabiminde barındıran Media Center'a konsantre olmuş durumda. Ayrıca yeni Media Center'ın sürücü desteğinin eskiye nazaran daha iyi olduğunu umuyoruz. Bu durumda sürücü sayısında olumlu şekilde bir azalma görülecektir.

Tüm bunlara karşın Vista'daki Movie Maker da aynı şekilde tekrar gözden geçirilmiş ve iyi bir eğlence sunmuş.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Bun incelemeyi görünce balıklama atladım ama baska kaynaklarda bulamadığım gibi burdada soruma cevap bulamadım. Vista MCE de Çevrimiçi Medya en çok dikkatimi çeken vede en cok kullanmayı istediğim bölüm, fakat burada vistanın oyunları haricinde hiç bir uygulama yok. internet radyo ve tv leri haber ve bilgilendirmeler havadurumu gibi bu tarz başlıklar var fakat içeriği boş buraları nasıl dolduracağız bir fikri bilgisi olan varmı?

Bari hiç olmazsa Chip dergisi elemanları fotograflara 'resim' demesin de çoğu insanın çok yanlış konuşmasına destek olmasın.Digital olsun olmasın fotograf makinesi resim çekmez.Fotograf çeker.B.sayarınıza yükledikleriniz resim dosyaları değil fotograf dosyalarıdır.Resim kalemle ya da fırça ile yapılır,fotograf ise çekilir.Fotograf makinesinin çektiği resim değildir...İnsaf ediniz artık.Dili yanlış konuşmayınız,biraz gayret ediniz...

Arkadaşım TDK sözlüğünde resim'in anlamları içinde fotoğraf da vardır. Bu sadece bizde değil dünyada da böyle. "Taking pictures" gibi mesela:)

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir