Windows XP SP3'ün güncel test sürümü çıktı

Windows XP Service Pack 3 için yeni bir ön-sürüm yayımlandı. İlgilenenler deneyebilirler...

  • Halil Mollaoğlu
Windows XP SP3'ün güncel test sürümü çıktı
Service Pack 3: Halen tam olarak bitmiş değil.

Microsoft, Windows XP Service Pack 3 için yeni bir ön-sürüm yayımladı. Bu güncellemenin sürüm numarası 5008 ve hatalarından arındırılmış bir test sürümü olarak ilgililerin indirme inisiyatifine sunuldu.

SP3 Release Candidate 2 Refresh sürümünü buradan veya otomatik güncelleştirmeler üzerinden indirebilirsiniz. Otomatik güncelleştirmelerde SP3'ü görmek için öncelikle bir yamanın indirilmesi gerekiyor. Yama kayıt defterinde gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra SP3, güncelleştirme merkezinde gözüküyor.

Microsoft'a göre servis paketinin final sürümü 2008'in ilk yarısında çıkacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

türkçe sürüm mü acaba?

almanca ingilizce japonca sürümleri mevcut yine

ya simdi bu tam sürüm degilmi test version mu yani ise yaramiycak sonradan zamani gectimi öylemi yoksa ben´mi yanlis anliyorum..

Sayın Mollaoğlu verilen linkteki Servis Paketi 3311 Sürümüne ait.
Doğru linki müsadenizle ben vereyim

Windows XP Service Pack 3 Build 5508 RC2 Download
http://www.download.windowsupdate.com/msdownload/update/software/svpk/2008/03/windowsxp-kb936929-sp3-x86-enu_c1996fe3afe721f3962a15d6666603ec857f4095.exe

Microsoft ne doğru düzgün sürüm numarası veriyor nede link sır gibi saklıyor herifler sanki güncel sürümleri RC2 Refresh diye sürüm mü olur yahu şuna RC2 Build 5508 deyin bari gıcık Microsoft. Linkleri de yenilemiyor. Son mart sürümü sadece update linkinden yüklenebiliyor.

arkadaşlar bilen yazsın ltf bu sürüm türkçemi ????? ben kotalıyım indirrim de tr değilse yandı keten helvası ltf bilen yazsın tr mi??

bigisayarım risk altında gösteriyor ne yapabilirim

indirdim 336 mb bosa gitti; sakin indirmeyin ing versiyonu

We’re sorry, but we were unable to service your request. You may wish to choose from the links below for information about Microsoft products and services.

Sen de yorum yaz