Withings Gidiyor, Nokia Geliyor!

Nokia, bir süre önce satın aldığı akıllı cihaz firmasını kendi markasına katıyor! İşte önemli hamlenin detayları...

Withings Gidiyor, Nokia Geliyor!

Nokia'nın yaklaşık 1 sene önce satın aldığı akıllı cihaz üreticisi Withings'e veda etme vakti geldi. Fransa merkezli Withings'in cihazları ve yazılımları, bu yazdan itibaren Nokia markası altında toplanacak.

Bu değişiklikle birlikte Withings'in piyasadaki tüm akıllı saatleri, tansiyon cihazları, termometreleri ve kameraları Nokia markası altında toplanmış olacak. Nokia, Withings Health Mate uygulamasının yeniden tasarlanmış bir sürümünü yayınlayacak. Bu uygulama, tüm cihazları bir araya getirerek kullanıcılara "360 derecelik sağlık görüşü" sunacak.

Withings'e kıyasla Nokia ismi çoğu kullanıcı için daha tanıdık geleceğinde, firmanın eski markayı geride bırakması akıllıca bir hareket olarak değerlendirilebilir.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Nokia için akıllıca bir yatırım. Sağlık gibi önemli bir alanda adının doğrudan geçmesi markanın itibarını arttıracaktır. Sonuçlarını bekleyip göreceğiz. Bilge Baykuş

marka ismini değiştirmesi çok saçma bi hareket olacak. nokia ismi gerileyen bir isim. bi kaç sene sonra sıradan bir marka olacak. yaptığı tek akıllı hareket withings'i satın alması idi. başka bir akıllı hareket beklemiorm. ayrıca withings ürünleri applestore da bile satılırken. nokia markası ile satılabilecek mi sanıyorsunuz? mühendisler ceo olduğu sürece bu böyle olacaktır. marka yönetmeyi bilmeyen insanlar

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir