Wolfteam ekibi Bayram'da Türkiye turuna çıkıyor

Wolfteam ekibi, Ramazan Bayramı için Marmara ve Ege Bölgesi'ndeki şehirleri kapsayan bir tura çıkıyor.

Wolfteam ekibi Bayram'da Türkiye turuna çıkıyor

Netmarble Türkiye, 30 milyonu aşan oyuncu sayısıyla Türkiye'nin en popüler FPS oyunu Wolfteam için Marmara ve Ege Bölgesi'ndeki şehirleri kapsayan bir tur gerçekleştirecek.

Wolfteam oyun görevlileri ve ünlü Wolfteam yayıncılarından oluşan bir ekip, Ramazan Bayramı haftası olan 11-17 Haziran 2018 tarihleri arasında, toplam 11 şehri ziyaret edip belirlenen internet kafelerde Wolfteam oyuncularıyla bir araya gelecek.

Ünlü yayıncılarla tanışma fırsatı

Wolfteam oyuncuları bu etkinlikte Oyun Görevlileri Teagen, GlobaLLL, Toddie ve Spandam'ın yanı sıra ünlü yayıncılar BloodRappeR, CombatStaR, TheZemzem, Spectrue ve AytekinPaşa ile tanışma fırsatını ve birçok sürpriz hediye kazanma fırsatını yakalayacak.

Rota Tekirdağ'dan başlıyor

Wolfteam turu 11 Haziran 2018, Pazartesi günü Tekirdağ'da Sondurak İnternet Kafe'de start alacak. Sırasıyla Edirne, Çanakkale, Balıkesir, Kütahya, Afyon, Denizli, Aydın, İzmir, Bursa'yı ziyaret edecek olan Wolfteam ekibi, İstanbul'un Avrupa ve Anadolu yakasında yapılacak iki buluşmayla turu tamamlayacak.

Wolfteam turunun rotasının tarih ve mekan bilgilerini aşağıdaki tabloda görebilirsiniz. Wolfteam ile ilgili tüm detaylı bilgiler için Wolfteam Forum sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Wolfteam'i indirmek için ise tıklayın.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost