Wolfteam'den Ramazan Özel Güncellemesi

Wolfteam'in yeni güncellemesinde Ramazan bereketi yaşanıyor.

Wolfteam'den Ramazan özel güncellemesi

Netmarble Türkiye, 30 milyonu aşan oyuncu sayısıyla Türkiye'nin en popüler FPS oyunu Wolfteam için Ramazan ayına özel 15 Mayıs 2018 tarihinde yeni ve kapsamlı bir güncelleme yayınladı. Güncelleme ile oyuna 2 harita, 2 yeni karakter, pek çok yeni silah ve aksesuar eklendi.

Giriş Gece ve Mardin Gece haritaları açıldı

Wolfteam'in en popüler ve en sevilen haritalarından Giriş haritasının gece versiyonu bu güncellemeyle oyuna ekleniyor. Giriş Gece haritası, Türk kültüründen ve Ramazan geleneklerinden unsurlarla oyunculara Ramazan ruhunu taşıyacak.

Ramazan'a özel Giriş Gece haritasının tanıtım videosunu izlemek için tıklayın.

Ayrıca Mardin Gece haritası da oyuncuları Mardin sokaklarının gece atmosferine taşıyacak.

Efsane ve Elit silahlar

Yeni güncellemeyle Wolfteam'e oyuncular için büyük öneme sahip 2 adet Efsane Pro silah ekleniyor. Bunlar; ELWRCI M6A2 Efsane Pro ve Kar 98k Efsane Pro. Son zamanlarda oyunda popüler olan Elit serisinden 1911 Elit de oyuna eklenen silahlardan biri.

Yeni silahlardan Karambit Mavi Gece adlı bıçak, MK-5 EG Mavi Gece adlı bombanın yanı sıra, yıkım modunda %100 daha hızlı bomba çözme hızı veren Elit Yıkım Çantası ile işgal modunda %100 bayrak alma hızı özelliği veren Elit İşgal Çantası da yenilikler arasında.

2 yeni karakter ve kurtlara özel eşyalar

Bu güncellemeyle Illude Diriliş ve Tomito Yasuko Diriliş karakterleri oyuna katılıyor. Güncellemede kurtlar da unutulmamış. Mavi Kurt Dövme Seti ve Mavi Kurt Pençesi de kurtlara özel eşyalar olarak oyunculara sunuluyor.

"Yeni Wolfteam güncellemesi ilgili tüm detaylı bilgiler için Wolfteam Forum ve Wolfteam Ramazan Özel sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Wolfteam'i indirmek için tıklayınız.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play