World of Warcraft: Legion, oyuncularla bir araya geldi

Aral, D&R işbirliğiyle World of Warcraft: Legion oyuncularını muhteşem bir etkinlikte bir araya getirdi.

İşte WOW: Legion gece açılışı

Dünya'nın en popüler devasa online rol yapma oyunu World of Warcraft'ın altıncı genişleme paketi olan World Of Warcraft: Legion, 30 Ağustos tarihinde, saat 00:00'da Aral & D&R işbirliği ile düzenlenen World of Warcraft: Legion D&R gece açılışı etkinliği ile tüm oyun severleri buluşturdu.

D&R Erenköy mağaza önünde düzenlenen aktivitede oyunseverler World of Warcraft müzikleri ve yarışmalar ile eğlenceyi doyasıya yaşadılar.

LEVEL ve CHIP Online olarak medya sponsorluğunu üstlendiğimiz etkinlikte, gecenin sunuculuğunu ise ekibimizden Ercan Uğurlu üstlendi. Etkinlik boyunca oyuncularla konuşan Uğurlu, gece açılışına katılan oyuncular ve basın mensuplarıyla çeşitli röportajlar yaptı. Röportaja katılan oyuncular Çarkıfelek yarışmasına katılma hakkı elde etti ve çeşitli ödüller kazandı. Yine CHIP Online olarak canlı yayınladığımız gecede, etkinliği ekranları başında izleyen oyun severler de sürpriz hediyeler kazanma şansı yakaladı. (Etkinliği kaçırdıysanız hemen yukarıdan tekrarını izleyebilirsiniz.)

Monster Energy'nin enerji içecekleri ile tüm gece yorulmadan eğlenen oyun severler, geceye renk katan Cosplayer'lar ile fotoğraflar çektirdi. Ayrıca, tüm katılımcılara World of Warcraft:Legion tişörtleri ve posterleri dağıtıldı.

Görüntüler için: https://yadi.sk/d/zYi-tFofudMeP

Okuyucu Yorumları