World of Warcraft: Legion, oyuncularla bir araya geldi

Aral, D&R işbirliğiyle World of Warcraft: Legion oyuncularını muhteşem bir etkinlikte bir araya getirdi.

Oynat İşte WOW: Legion gece açılışı Aral, D&R işbirliğiyle World of Warcraft: Legion oyuncularını muhteşem bir etkinlikte bir araya getirdi.

Dünya'nın en popüler devasa online rol yapma oyunu World of Warcraft'ın altıncı genişleme paketi olan World Of Warcraft: Legion, 30 Ağustos tarihinde, saat 00:00'da Aral & D&R işbirliği ile düzenlenen World of Warcraft: Legion D&R gece açılışı etkinliği ile tüm oyun severleri buluşturdu.

D&R Erenköy mağaza önünde düzenlenen aktivitede oyunseverler World of Warcraft müzikleri ve yarışmalar ile eğlenceyi doyasıya yaşadılar.

LEVEL ve CHIP Online olarak medya sponsorluğunu üstlendiğimiz etkinlikte, gecenin sunuculuğunu ise ekibimizden Ercan Uğurlu üstlendi. Etkinlik boyunca oyuncularla konuşan Uğurlu, gece açılışına katılan oyuncular ve basın mensuplarıyla çeşitli röportajlar yaptı. Röportaja katılan oyuncular Çarkıfelek yarışmasına katılma hakkı elde etti ve çeşitli ödüller kazandı. Yine CHIP Online olarak canlı yayınladığımız gecede, etkinliği ekranları başında izleyen oyun severler de sürpriz hediyeler kazanma şansı yakaladı. (Etkinliği kaçırdıysanız hemen yukarıdan tekrarını izleyebilirsiniz.)

Monster Energy'nin enerji içecekleri ile tüm gece yorulmadan eğlenen oyun severler, geceye renk katan Cosplayer'lar ile fotoğraflar çektirdi. Ayrıca, tüm katılımcılara World of Warcraft:Legion tişörtleri ve posterleri dağıtıldı.

Görüntüler için: https://yadi.sk/d/zYi-tFofudMeP

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play