World of Warcraft: Mists of Pandaria geliyor

World of Warcraft için dev bir genişleme paketi, bugün bu önemli etkinlikte satışa sunuluyor!

Mists of Pandaria bugün satışa çıkıyor

D&R, LEVEL ve Tek Jeton işbirliğiyle World of Warcraft: Mists of Pandaria, dünya ile aynı anda 24 Eylül 2012, saat 24:00'da D&R Erenköy mağazasında oyuncularla buluşuyor! LEVEL editörlerinin Mist of Pandaria heyecanına sizlerle ortak olacağı gece satışı etkinliğinde World of Warcraft: Mists of Pandaria'nın hem standart, hem de özel koleksiyon versiyonu (Collector's Edition) satışa sunulacak. Tek Jeton ekibinin katılımı ve Burak Aydoğan'ın gerçekleştireceği sunumlar, geceye renk katarken çeşitli yarışmalarla katılımcılara ödüller dağıtılacak.

24 Eylül akşamı saat 21:00'dan itibaren D&R Erenköy mağazasında bulunacak olan LEVEL editörleriyle tanışabilir ve Türkiye'nin en çok satan oyun dergisini yapan ekiple sohbet edebilirsiniz. LEVEL ile birlikte sinerji oluşturacak olan Tek Jeton ekibi, renkli sunumları ile etkinliği canlandıracak ve unutulmaz anların yaşanmasında lokomotif olacak. Gecenin ilerleyen saatlerine doğru enerjik kalmanız ve uykuya yenik düşmemeniz için etkinlikte ücretsiz kahve dağıtımı yapılacak! Gece satış etkinliğinde çeşitli yarışmalarla dağıtılacak olan ödüllerse şöyle:

 • 1 adet World of Warcraft: Mists of Pandaria Collector's Edition
 • 6 adet altı aylık LEVEL aboneliği
 • 15 adet World of Warcraft: Mists of Pandaria tişörtü
 • 20 adet Diablo III tişörtü
 • 10 adet Prototype 2 tişörtü
 • 30 adet Prototype 2 oyuncağı
 • 15 adet World of Warcraft: Mists of Pandaria Çin şapkası
 • 20 adet SteelSeries mousepad

World of Warcraft'ın dördüncü eklenti paketi olan Mists of Pandaria ile oyuncular, "egzotik" olarak tanımlayabileceğimiz yepyeni bir kıtayla tanışıyorlar. Alliance ve Horde orduları sınır tanımaksızın savaşlarını dört bir bucağa taşımış ve ortalığı kan gölüne çevirmiş durumda. Ortalık barut kokusundan geçilmez bir haldeyken, güneydeki okyanusun açıklarında esrarengiz güçler tarafından korunan gizemli ülke Pandaria aniden ortaya çıkıveriyor. Huzurun ve sükunetin hüküm sürdüğü Pandaria'nın, keşfiyle birlikte global çatışmaların merkezi haline dönüşmesi an meselesi! Cataclysm'in yakıcı ve yıkıcı darbesinden sonra, kaynak bakımından zengin olan Pandaria'nın bakir toprakları Deathwing'in darmaduman ettiği Azeroth'un kurtuluşuna yeni bir başlangıç için 24 Eylül 2012'de, saat 24:00'da D&R Erenköy mağazasında buluşalım.

Dünyanın popüler MMORPG oyununu, 25 Eylül 2012'den itibaren D&R mağazalarında bulabilirsiniz. Paketin çıkışıyla birlikte korkusuz Alliance ve Horde oyuncuları uzun zamandır kayıp olan Pandaria kıtasına ayak basacak ve kadim sırlarını ortaya çıkarmak için tehlikeli bir yolculuğa atılacaklar.

Mists of Pandaria, bir World of Warcraft genişleme paketinde şimdiye kadar sunduğumuz en geniş kapsamlı yeni içeriğe sahip ve bu özelliklerin hem yeni, hem de eski tüm oyunculara hitap edeceğinden emin olduklarını belirten Blizzard Entertainment kurucu ortaklarından CEO Mike Morhaime, "Bugüne kadar yaptığımız en detaylı beta test aşaması sonucunda oyunculardan çok faydalı geri bildirimler aldık ve umuyoruz ki Eylül ayında çıkacak olan genişleme paketiyle Pandaria'yı ziyaret etmekten büyük keyif alacaksınız." diye konuştu.

Oyunun koleksiyon versiyonu bonuslarla dolu

Mists of Pandaria'nın koleksiyon versiyonu oyunun DVD-ROM kopyasına ek olarak, aşağıdaki bonusları da içeriyor:

 • Sahne Arkası DVD ve Blu-Ray: Bir saatin üzerinde yorumlar, röportajlar ve geliştirici günlükleri içeren bu iki disklik set sayesinde Pandaria'nın yaratılışı hakkında yeni bilgiler edineceksiniz.
 • Koleksiyon Versiyonu Müzik CD'si: Mists of Pandaria'dan 20 orkestral müzik
 • The Art of Mists of Pandaria Kitabı: Bu 208 sayfalık ciltli kitapta ilk konseptlerden, 3D çizimlere kadar genişleme paketinden daha önce görülmemiş resimler sizi bekliyor.
 • Chen Stormstout Fare Altlığı: Masanızı efsanevi Pandaren Brewmaster'lı özel fare altlığı ile donatın.
 • World of Warcraft Oyun İçi Bineği: Mistik Imperial Quilen uçan bineği ile Azeroth gökleri sizi bekliyor.
 • World of Warcraft Oyun İçi Evcil Hayvan: Lucky Quilen Cub, Pandaria'daki yolculuklarınızda size eşlik edecek.
 • StarCraft II Battle.net Portreleri: Özel Infested Orc ve Night Elf Templar Battle.net portreleri ile Horde ve Alliance arasındaki rekabeti Koprulu sektörüne taşıyın.
 • Diablo III Flama Mührü ve Deseni: Pandaria kahramanlığınızı World of Warcraft'ın en yeni oynanabilir ırkı olan Pandaren ile sergileyin.

World of Warcraft: Mists of Pandaria'da Alliance ve Horde savaş gemileri uzun zamandır kayıp olan bir kıtanın sahiline varıyor ve Azeroth tarihinde yeni bir keşif ve fetih dönemi başlıyor. Oyuncular bu egzotik yeni kıtaya çıkıp gizemlerini keşfetmeye başladıklarında cesur yeni müttefiklerle tanışacak, kadim sırları ortaya çıkaracak ve Horde ile Alliance arasındaki çatışmayı evlerinden çok uzaktaki bu garip savaş alanında alevlendirmekte rol oynayacaklar.

Mists of Pandaria eski ve yeni World of Warcraft oyuncularına hitap edecek çok çeşitli içerikler sunacak. Kendi başlangıç bölgesi ve görevlerine sahip yeni oynanabilir ırk (Pandaren), yeni karakter sınıfı (Monk) ve oyuncuların yeni level sınırı olan 90'a ulaşırken maceralara atılacakları yeni bir kıta. Genişleme paketi ayrıca oyunculara senaryolar (işbirliğine dayalı yeni PvE modu), Mists of Pandaria'nın beş kişilik zindanlarında ustalaşan oyunculara prestijli ödüller sunan mücadele modları ve yepyeni evcil hayvan dövüş sistemi gibi keyifli yeni modlar da sunacak.

Mists of Pandaria, İngilizce versiyonuna ek olarak Latin Amerika İspanyolca'sı, Brezilya Portekizce'si, Fransızca, Almanca, Avrupa İspanyolca'sı, Rusça, Korece, Geleneksel Çince ve bir World of Warcraft genişleme paketi çıkışında ilk kez İtalyanca'ya tam olarak çevrilmiş halde gelecek. Mists of Pandaria'nın Çin'deki çıkış tarihi daha sonra açıklanacak.

World of Warcraft ve Mists of Pandaria hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen oyunun www.worldofwarcraft.com adresindeki resmi web sayfasını ziyaret edin. Bir Battle.net hesabı açmak ve Blizzard Entertainment beta testlerine başvurmak için lütfen www.battle.net adresindeki resmi Battle.net web sayfasını ziyaret edin.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

şu online oyunlar kadar saçma ve gereksiz başka bir tür varmıdır acaba ya

o senin fikrin futbolda gol olunca böğürenlere de ben de anlam veremiyom

@24 Eyl 2012 19:07 ne alaka ya?....

Wow bi yasam tarzidir butun online oyunlarla ayni kefeye konulmaz

toptan yasaklatmaları lazım bu gibi saçmalıkları ...milleti resmen bağımlı yapıp intihara sürüklüyor....

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir