World of Warcraft'tan büyük sürpriz

World of Warcraft hayranı mısınız? Yeni eklenti paketinden çıkacak sürprizlere çok sevineceksiniz...

World of Warcraft'tan büyük sürpriz
World of Warcraft: Yeni eklenti ile iki yeni nesil mi geliyor?

Blizzard, World of Warcraft için yayımlayacağı yeni eklenti paketinde iki yeni oynanabilir ırk tanıtmak istiyor. İddialara göre bu iki yeni ırk "Goblin" ve kurt adamları andıran "Worgen" ırkı olacak.

Birçok internet dedikodusu bu gelişmede hemfikir. İki ırk da şu an WoW dünyasında mevcut; fakat oynanabilir karakter değiller. Son dedikodulara göre ismi "Cataclysm" olan yeni eklenti paketinin yayılmasına az kaldı; bölüm sınırının 90. seviyeye yükseltilmesi de söz konusu.

Blizzard'ın yeni eklenti paketini, ev sahipliğini yaptığı ve 21-22 Ağustosta ABD'de gerçekleşecek olan Blizzcon etkinliğinde tanıtması bekleniyor.

Halil Mollaoğlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Hala WoW classic serverları da duruyor. Beğenmeyenler orda da oynayabilir ama.. 2 yeni ırk geliyorsa yeni bir harita da geliyor olabilir. Gerçi WoW'un haritası en az 4 yeni ırka yeter ama :P

Wow yeterince gelişti. kabul iyi paralar kazanıyor Blizzard ama birazda Diablo ve Starcraft'a yoğunlaşmalı bence... Özellikle Diablo 3 gerçekten beklentileri karşılarsa wow kadar sükse yapabilir... Tabii birde ileriki aşamalarda Diablo'yu MMORPG (massive multiplayer online role playing game) olarak piyasaya sürerse işte o zaman kızılca kıyamet kopacaktır :)

ne kadar boç bir iştir şu ya ,gereksiz zaman ve para kaybı

4 yıldır aralıksız wow oyuncusuyum :D çıkan her yeni eklentide " bu eklentilerin sonu yok harita sürekli genişliyor, eşya yelpazesi genişliyor, görev yelpazesi genişliyor hep aynı başka bir değişiklik yok fikrine kapılıyorum " ama yinede yeni eklenti paketlerini çıktıkları hafta içinde almaktan kendimi alı koyamıyor. İşte wow böyle bir oyun :DD

PEKİ NASIL İNDİREBİLİRİZ YARDIMINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER :D

arkaadaşlar bende başlamayı düşünüyorum wow a ama tam karaar veremedim yardımcı olur musunuz

simse döndü buda bu kaçıncı eklenti

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir