WP8 reklamının son yıldızı Grant Hill!

Yayınlanan son Windows Phone 8 reklamının yıldızı, bakın hangi ünlü isim oldu...

Windows Phone reklamının son yıldızı Grant Hill!

Microsoft'un Windows Phone reklamlarında ünlü isimlere sıkça yer verdiğini biliyoruz.

Müzisyen Gwen Stefani, oyuncu Jessica Alba ve aktör-komedyen Andry Samberg'in ardından bu kez NBA basketbol oyuncusu Grant Hill, Windows Phone reklamlarında oynayan ünlüler listesine katıldı. 40 yaşındaki Hill, ilk olarak Duke University'deki okul senelerindeki oyunuyla ün kazanmış, Detroit Pistons, Orlando Magic ve Phoenix Suns'ın formalarını gitmişti. Hill, şu an Los Angeles Clippers'ın formasını taşıyor.

Yeni Windows Phone reklamında ise Hill, R&B sanatçısı eşi Tamia Hill'e ve çocuklarına antreman görüntülerini gösteriyor. Hill ailesi, reklam boyunca Lumia 920 sayesinde iletişim kuruyorlar. Bu iletişimi ise Skydrive hesabı ve Lumia 920'nin Blink fotoğraf uygulaması sayesinde sağlıyorlar.

Verizon'a özel Lumia 928'in Nisan'da çıkacağını düşündüğümüzde, yakın zamanda yeni Windows Phone reklamlarıyla karşılaşabiliriz. Yeni Windows Phone reklamını buraya tıklayarak izleyebilirsiniz!

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

telefonun ekranina goruntuler sonradan eklenmis kayiyor :d

@02 Nis 2013 17:47 benimde dikkatimi çekti normalde pek çok reklamda yapılıyor bu ama kayma olması biraz ilginç olmuş...

şu wp her geçen gün daha çok hoşuma gidiyor nedense... Nokia lumia tasarımını daha da inceltirse ve wp uygulama sayısı biraz daha artarsa orta seviyeli bir lumia alabilirim.

Arkadaş o nasıl el kocaman telefon minicik kalmış adamın elinde.

Iyide bu adamin her mac sonunda elinde iphone'la gozukuyo kameralara???? (Nokia bole giderse para verdigi insanlar yüzünden batacak)

@02 Nis 2013 19:53 kafan iyi heralde

@02 Nis 2013 19:53 reklam Windows Phone reklamı... reklamdaki adamada Nokia yada parayı Microsoft veriyor... MS olduğu sürece Nokia nın batma ihtimali düşük...

@19.53 hahahaahhahaha kardeş sen beni güldürdün Allah da seni güldürsün ya. Çok fena adamsın ya da cahil mi demeliyim.

adam reklam filminden sonra telefonu kesin çöpe atmıştır

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir