Xbox 360'ta beklenmedik bir haber

Hafızalara ne olacak? Microsoft'tan Xbox 360 sahiplerini ilgilendiren çok önemli bir açıklama!

  • Ali Güngör

Xbox 360'ınızda resmi olmayan bir bellek kullanıyorsanız biran evvel verilerinizi yedekleseniz iyi olur. Microsoft'un resmi olarak onayladığı bir depolama alanına, belleğe ya da sabit diske aktarın. Çünkü Microsoft, bir sonraki güncellemeyle birlikte kendisinin onaylamadığı bellek kartlarının kullanımına izin vermeyecek.

Bu yeni güncelleme Xbox 360'a Last.fm, Facebook, Twitter ve başka imkanlar ekliyor. Bu yüzden çok önemli ve heyecanla beklenen bir güncelleme. Ama Microsoft onaysız bellek sahiplerinin hevesi kursağında kalıyor.

Xbox Live'dan yapılan tavsiye bu güncellemeden önce kayıt dosyaları ve profillerin yedeklenmesi yönünde. Çünkü güncellemeden sonra bunlara erişmek imkansız hale gelecek.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

HDD kullanın ne işiniz var bellekle zaten hdd'siz xbox 360'ın kullanım ömrüde düşük olduğu için(dvd rom çabuk bozuluyor) bence hdd zaten zorunlu gibi ve belleklerin fiyatını hdd ile kıyaslarsanız bellek almanın mantıklı olmadığını görürsünüz.

120 gblık diski 20gblık standart xbox 360 da küçük bir firmware düzeltmesiyle kullanıyorum. google dan bakarak bu işlemi yapabilirsiniz.

xbox sistemini kırsınlar ozaman linux yüklerim bu saçma güncellemeye gerek kalmaz sadece beklemek gerek hdd kırarlar sistemide kırarlar hacker bu yaparmı yapar

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play