Microsoft: Xbox Summer 2009 güncellemesi

Microsoft oyun konsolu için yenilikler getiriyor. Kimi özellikler gerçekten de hoşunuza gidecek.

İkinci güncelleme

İkinci güncelleme
Xbox'a yenilikler ekleniyor...

Diğer bir güncelleme ise oyun alanında yaşandı. Xbox kullanıcıları şuan itibari ile kısıtlı da olsa, Ağustos ayından itibaren birçok oyunu Xbox'larına indirip eğlencenin tadına varabilecekler. Bu oyunlar arasında Grand Theft Auto ve Splinter Cell gibi alanında başarılı olanlar da mevcut. Kullanıcılar rahatlıkla istedikleri oyunu satın alıp, sabit disklerine indirip saklayabilecekler.

Bunların yanı sıra küçük gelişmelerde yapıldı. Kullanıcı oyun derecelendirmesi, Xbox partileri zamanında öğrenebilmek için birkaç iyileştirme ve video,ses alanında kullanıcıların performans artırımı yapabilmesi için varsayılan değerlerin değiştirilebilme özelliği de bu yeniliklere örnek.

Microsoft'a göre Facebook, Twitter ve Last.fm'de yakın zamanda Xbox'ın desteklediği yenilikler arasında olacak. Xbox kullanıcıları Ön izleme sürümünü isterse test edebilirler ya da final sürüm için Ağustos'un 11'ini bekleyebilirler.

Video galerimizden Xbox ile ilgili ekran görüntülerine ulaşabilirsiniz.

Yaşar Tuna Zorlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Microsoft böyle güncellemeler yapıyor da hayrına mı yapıyor? Bütün düşündükleri Netflix gibi birçok şirketten reklam ve hizmet ücreti almak, kullanıcılara daha fazla ürün sattırmak. Biraz da ücretsiz güzel hizmetler sunsunlar...

Sen de yorum yaz

Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir