Xbox One'a iki yeni güncelleme yolda!

Xbox One, piyasaya çıkalı çok da olmadan, 2 yeni güncelleme ile daha da güçlenmeye hazırlanıyor!

Xbox One'a iki yeni güncelleme yolda!

Microsoft yeni konsolu Xbox One için kolları sıvamış durumda. Piyasaya çıkalı henüz çok da uzun bir süre geçmemesine rağmen, Xbox One'ın ilk güncellemesi kapımıza dayandı.

Bahsi geçen güncelleme Şubat ayının 11'i itibari ile tüm Xbox One kullanıcıları için indirilebilir hale gelecek. Sabit disk alanını daha efektif bir şekilde organize etmemize, My Games ve My Apps'i iki ayrı liste yapma gibi kritik değişiklikler yeni güncellemede bizleri bekliyor. Güncellemeyi kurar kurmaz, USB klavyemizi Xbox One'a takıp, dilediğimiz gibi kullanmamız da mümkün olacak.

Pek tabi bu güncelleme ile sınırlı kalmayacak olan konsolun, bir sonraki güncellemesinin de 4 Mart tarihinde geleceği bildirildi. Titanfall dikkate alınarak hazırlanacağı beyan edilen güncelleme içerisinde, geliştirilmiş parti ve multiplayer sistemi bulunacağı şimdiden kesinlik kazanmış durumda. 

Ertuğrul Süngü

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Tomb Raider, Halo ve benzeri oyunlarda indirim yapsalar şahane olacak.

22:48 halo xbox one'da yok abi. Halo 5 bekliyoz işte hala

her biji xbox

İstediği kadar güncelleme yayınlasın hala bir çöp olmaya devam edecek. Satış rakamlarına göre ülkelere 1 yıl ürünü geç getiren bir firmadan ne beklenir zaten.

türkiyede bu ürün var arkadaşlar her yerden alabilirsiniz akrabam ps4 aldı makina kapandı açılmıyor hadi buyrun cenaze namazına

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir