Xbox One Insider Preview 15031 Yayınlandı

Xbox One'a gelen yeni önizleme yapısı, konsola hangi yenilik ve değişiklikleri getirdi?

  • Ali Ruhi Öztürk
Xbox One Insider Preview 15031 Yayınlandı

Görünüşe bakılırsa Microsoft, Xbox Insider Program'ı plana göre güncellemeye devam ediyor ve Alpha halkasına her hafta iki veya üç adet sürüm yayınlıyor.

Bugün, yeni bir sürüm yayınlandı ve sürüm kodu 12031.1003 oldu, ya da rs_xbox_dev_flight.170206-2328. Bu güncellemeyle çocuklar için zaman limiti belirleme özelliği geliyor. Ayrıca bir kaç hatayı da çözüyor. İngilizce yama notlarına buradan erişebilirsiniz.

Görüldüğü gibi, güncelleme hala söz verilen ve çok beklenen, Beam'e canlı yayın özelliğini içermiyor. Microsoft bu özelliğin yakın zamanda geleceğine söz vermişti, ancak tam olarak bir zaman belirtmemişti.

Eğer Preview Alpha halkası içindeyseniz, bugün yayınlanan güncellemeyi Ayarlar -> Sistem -> Güncellemeler kısmından indirebilirsiniz. Eğer halkaya dahil değilseniz, Insider Hub'dan Görevler ve Anketler'i tamamlayarak tırmanmanız gerekiyor. Unutmayın, eğer çok uzun aralar verirseniz bir önceki halka düşüyorsunuz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Gereksiz bir update. Cihazi aldigimda 500 GB idi, update vs hemen doldu sacma sapan seylerle. Neyseki 2TB external HDD aldim da, update mis bilmem neymis viz gelir. Sirf Doom in updateleri 3 oyun kadar yer tutuyor neredeyse. Ama Doom candir

Ben xbox imda insider hub u nasil bulabilirim

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

İlginizi çekebilir