Xbox Slim: MS konsolu için mini modifiye

Microsoft Xbox'ı Slim görmek ister misiniz? Bakın tuğla gibi Amerikan tasarımı ne hale geldi...

Xbox Slim: MS konsolu için mini modifiye
Xbox Slim: Solda orijinal Xbox, sağda modifiyelisi.

PlayStation 3 Slim çıkmış olmasına rağmen bir Amerikalı, Microsoft konsolunu modifiye etmeye karar verdi. Şu sıralar raflarda iyice tozlanan ilk nesil Xbox biraz çalışma ve gayret ile tam bir süs eşyası haline geldi.

Tüm teknolojinin yanında 320 GB'lık bir sabit diskin sadece 1 inç kalınlığındaki kasaya sürmesi tam olarak altı ay sürdü. Microsoft'un orijinal kaba tasarımının aksine nihai ürün son derece şık gözüküyor ve Apple SetTop kutusu Apple TV'nin siyah sürümü gibi gözüküyor.

Konsollar öncelikli olarak medya merkezi olarak kullanıldığı için herhangi bir DVD sürücüsü yok. Yine cihazla oyun oynamak isteyenler öncelikle oyunları DVD'den ayıklayıp ağ üzerinden sabit diske kopyalamalı.

Halil Mollaoğlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

abi normal xbox boyle deil belki ilk cikannini dioyolardir ama xbox360 boyke deil

abi normal xbox boyle deil belki ilk cikannini dioyolardir ama xbox360 boyke deil
------------------
ilk nesil xbox yazıyor arkadaş

Güzel olmuş,ama ilk nesil XBOX'a artık oyun çıkmıyor diye biliyorum.Yoksa PS 2 gibi FIFA ve PES oyunlarıyla ömrü devam ediyor mu?

PS3 slim'e cevap şeklinde sanırım. İnşallah xbox360'daki gibi gpu'su fazla ısınıp neticesinde ölüm ekranı çıkmaz.(Aşırı ısınırsa bir fan daha takar soğuturuz sorun değil hatta kesmezse kuru buz'la soğutup üstüne birde overclock yaparız miss gibi konsolumuzu kullanırız)

Dikkatinize bu Xbox 360 değil. Yani Ps3'ün rakibi olan Xbox sürümü değil bu. Şöyle ki bu konsola artık oyun üretilmiyor.

Rezalete bak ya:))

O makineyi seviyorum ayri konu ama 100 de 50 sorunlu bir alete slim mlim yapamazsin yaparsanda göcer gider.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir