Xerox’tan Datagate’e Ödül

Dünyanın önde gelen baskı ürünleri firması Xerox, Index Grup’a bağlı Datagate’i 2005 yılının En İyi Distribütörü seçti. Üstün performansıyla bu ödüle hak kazanan Datagate, 2006 yılının ilk çeyreğinde hisselerinin yüzde 30,3’ünü halka arz etmeye hazırlanıyor.

Index Grup bünyesindeki ikinci büyük şirket olan Datagate, dünyanın önde gelen baskı ürünleri firması Xerox’un Ofis Baskı Ürünleri Grubu tarafından 2005 yılının En İyi Distribütörü seçildi. Datagate ödülünü, Xerox’un iş ortaklarıyla birlikte bir önceki yılı değerlendirmek ve yeni yılın stratejik planlarını paylaşmak üzere 5 Ocak’ta düzenlediği toplantıda aldı.

2003 yılından bu yana Xerox ürünlerinin dağıtımını yapan Datagate, 2005 yılı boyunca koruduğu üstün performans, yüksek büyüme oranı ve istikrarlı iş ortaklığı ile bu ödülü almaya hak kazandı. Bu ödülün yanı sıra, Datagate’in yüzde 30,3 hissesinin yılın ilk çeyreğinde halka arz edileceğinin açıklanması da şirketin giderek artan gücünü ve istikrarını gösteriyor.

Datagate’in bağlı olduğu Index Grup Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik, Datagate’in başarılarıyla tüm grubu sevindirdiğini belirtti ve Datagate ekibini kutladı. Bilecik ayrıca, bu ödülün Xerox gibi bir dünya markası tarafından verilmesinin de gururunu yaşadıklarını ifade etti. Datagate Genel Müdürü Salih Baş da, Xerox’un Datagate’in geniş portföyündeki en önemli markalardan biri olduğunu belirtti. Salih Baş, halka arza hazırlandıkları bu dönemde böylesine değerli bir ödül almanın kendilerini daha da motive ettiğini, Datagate’in gelecek yıllarda da bu başarılarını çoğaltarak sürdüreceğini vurguladı.

İndirmek için tıklayın

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir