XP' de Vista Keyfi ve İşlevleri

Yeni Vista Transformation Pack 6 ile Vista görselliğine ve işlevine bedavaya ulaşın.

  • Recep Baltaş

Windowsxlive.net'in geliştiricileri "Vista Transformation Pack" adlı yazılımın yeni sürümünü ücretsiz olarak indirmeye sundular.


Bu ücretsiz kabuk ile daha şimdiden Windows XP'nize Vista canlılığı verebilirsiniz. "Vista Transformation Pack" ayrıca masaüstünüz için yeni duvar kâğıtları, ekran koruyucular, Vista temaları ve tabi ki Vista'nın can alıcı noktalarından biri olan Vista Sidebar'ı içeriyor. Yazılımda yine bu özelliklere ait bilgiler, seçenekler bulunmasıyla beraber yazılım sistemle gayet uyumlu çalışıyor.

İpucu: "Vista Transformation Pack" sistemin en derinlerine işlediği için ve açıkçası İngilizce Windows XP'ler ile daha iyi uyumlu olduğu için yazılımı kurmadan önce sisteminizin bir yedeğini almanızı tavsiye ediyoruz.

İndir:Vista Transformation Pack 6 Son Sürüm

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Bu kabuk türkçe olarak mı çalışıyor

XP' de Vista Keyfi ve İşlevleri heralde bu link kırık kardeş sayfayı açmıyor yardımcı olursanız sevinirim

wala ne yalan söliyim vistayı sewmiorum :D

valla ben yükledim ama bin pişmanım içinde casus yazılımlar ve birkaçtanede poterantenal yazılım var antivirüs canına okudu sistemin kurulum sırasında bulup sildiği için dosyaları ne tam silindi sistemden nede tam yüklendi iğrenç bir deneyim oldu sadece.

bu eklediğiniz RC sürümü joejoe.org ta en son sürümü yeni cıktı eklemenizi tavsiye ederim ben uzun zamandır 5.5 i kullanıorum bunda tüm vista özellikleri var.

arkadaşlar sizePack Crystal Clear i öneririm hem türkce hem işlevsel artı ücretsiz linux mac karışımı bir tema http://www.punksoftware.com/download?project=RocketDock&ver=1.2.0

saçmasapan bişey çıktı ortaya ; yarı Türkçe Yarı İngilizce geri döndüremedim.

Sen de yorum yaz