XP İçin Bedava Bahar Eğlence Paketi

Microsoft, Windows XP’nin masaüstüne taze bir bahar esintisi getiriyor.

Kullanıcılar, eğlence paketi (Funpack) olarak adlandırılan bu paket sayesinde çalışma ortamlarını Media Player 9 ve Movie Maker 2 ile süsleyebilirler. XP’nin dahili fonksiyonları da dijital fotoğraf ve browser ile yeniden parlatılıyor.

Bahar eğlence paketi iki ekran koruyucu paketi, bir Media Player 9 eklentisi ve bir tane de Movie Maker 2 eklentisi olmak üzere dört yüklemeden oluşuyor. Bu güncellemeler yeni fonksiyon içermeyen süsler olarak açıklanabilirler.

Windows XP için yeni Powertoys
İşlevsellik için iki yeni Powertoys hazırlandı. Video Screen Saver Power Toy, ekran koruyucusu olarak WMV biçiminde videoların kullanılmasına imkan tanıyor ve Automatic Desktop Wallpaper Changer Powertoy ise her yeni açılışta sevdiğini masaüstü resimlerini ekrana getiriyor.

Media Player 9 yüklemesi bahar mevsimine uygun konulara sahip olan Add On 3D Picture içeriyor. Movie Maker 2 için de 6 yeni video, 3 müzik parçası, 5 ses geçişi ve yaklaşık 50 ses efekti bulunuyor.

Diğer fonksiyonlar:

- Anneler günü, babalar günü, düğünler ve okul sonları gibi özel baha etkinlikleri için 15 tebrik kartı.

- Plus Digital Media Edition’ın bir parçası olan Plus Photo Story için 5 yeni başlık.

- Anneler günü için mükemmel hediye, gezi planları veya bahçe bakımı gibi konulara sahip ilkbahar için özel 70 Internet Explorer kısayolu.

İndirmek için tıklayın
Etiketler:

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play