XP SP3 Otomatik Güncelleme'ye geliyor

Windows XP Service Pack 3 çok yakında Otomatik Günceleme'ye dahil edilecek.

Microsoft geçtiğimiz Nisan sonunda indirilebilir hale getirdiği Windows XP Service Pack 3'ü çok yakında Otomatik Günceleme'ye dahil edeceğini açıkladı.

Microsoft Yeni Zellanda'nın yöneticilerinden Nick MacKechnie'nin şirket blog'unda yaptığı açıklamaya göre Windows XP Pack 3 çok yakın bir zamanda Otomatik Güncelleme'ye dahil olacak. Ancak kesin bir tarih henüz söz konusu değil...

Nisan ayının sonlarında kullanıcılara sunulan Windows XP SP3 birçok probleme neden olmuştu. Özellikle AMD işlemcileriyle ilgili çıkan sorunlar, sonrasında yeni bir güncelleme ile ortadan kaldırılmıştı.

Daha önce SP3 indirmek bir seçenekken, artık Otomatik Güncelleme'si açık olan Windows XP kullanıcıları bu güncellemeye otomatik olarak sahip olacak. SP3'ü kurmak istemeyenler ise, Otomatik Güncelleme ayarlarını değiştirmek ve servis paketinin otomatik olarak sisteme kurulmasını engellemek zorunda kalacak...

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

Uyumsuzluk sorunu olmasa yükleyeceğim ama yüklemem bu haliyle -eğer aynıysa-

Ben kurdum bir uyumsuzluk gözüme çarpmadı herşey düzgün gibi görünüyor.

xp sp2 nin tüm güncellemeleri bende mevcut,zaten xp sp3 de bunları içerdiğine göre bunu yüklemem sadece kotama zarar verir,yani hiç anlamı yok..

zaten dahil bende çıkmştı..

Ben otomatik güncelleme ile yükledim.

OOOO YENIMI FARK ETTINIZ ZATEN OTAMATIK GUNCELLEME YUKLUYOR VE BI UYUMSUZLUK YOK

CHIP

Otomatik güncellemeye henüz girmedi. Bahsettiğiniz güncelleme elle Microsoft Update sitesine girince çıkan güncellemedir.

Haberde bhsi geçen güncelleme tam otomatik güncellemedir.

HAYIR OTAMATIK GUNCELLEMEDEN GELDI BILGISAYAR YENI GUNCELLEME VAR DEDI YUKLE KOMUTUNDAN SONRA SP3 GECTI. VERMIS OLDUGUNUZ RESIMIN AYNISI OLDU EKRAN BEN OZELLIKLE SP3 ARATTIRIP YUKLEMEDIM .OTAMATIK GUNCELLEMEYLE GELDI.

XP Service Pack 3, hatayla bu güncellemeyi yükleyen 2 terminalimizde boot hatasına sebep oldu. Üstelik işlemcileri Intel olan bilgisayarlarda.

cok güzel bir program belki yine alırım windows pack 3 kim yarattıysa ellerine saglıık

ya arkadaşlar bilgisi olan sölesin lütfen ben bilmiyorumda ya bu sp3 ü kurunca benim pc lisanssız bi sorun olurmu ya

arkadaslar varsa bılen solesın lutfen xp de otomatık guncelleme nasıl yapılıor????? acıl lutffenn

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir