Xperia U bomba gibi geliyor!

MWC öncesi Sony'nin yeni bombası Xperia U'nun fotoğrafı internete düştü. İşte yeni Xperia!

Xperia U bomba gibi geliyor!

Eğer siz de Sony'nin yeni nesil Xperia S akıllı telefonlarının yolunu gözlüyorsanız, size iyi bir haberimiz var. Mobile World Congress öncesi teknoloji devinin yeni telefonunun fotoğrafı internete düştü.

Xperia U ya da Kumquat ismini taşıması beklenen cihazın 3.5 inç'lik bir ekranı bulunuyor ve bu sayede 854x480 piksel ekran çözünürlüğüne ulaşıyor. 1 GHz çift çekirdek işlemci kullanan ve Exmor R sensörü ile 720p formatında video çekimi yapabilen Xperia U'nun Android'in 2.3.7 sürümüyle satışa sunulması planlanıyor.

Ancak Android 4.0'ü bekleyen kullanıcılara da şunu söyleyebiliriz: Sony'nin bu yeni cihazı Android 4.0'e de terfi edilebilecek.

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

abi 3.5 ekranmi kaldi soniy den beklenmeyecek x peria serisi

Sony coştu bir kere.

abi 3.5 ekranmi kaldi soniy den beklenmeyecek x peria serisi
----------------------------------------------------------

Adamlar alternatif sunuyor 3.5" sana küçük geliyorsa Xperia S alırsın.

3.5 inç neyinize yetmiyor yahuu çok isitiyorsanız gidin tablet alın arkadaş koca koca ekranlara ne gerek var SONY hatasını anlamış büyük ekranlardan dolayı darısı SAMSUNG'a ;)

3.5 inc ekran tam bir facia hevesimiz kursağımızda kaldı

iyide arkadasim yorumumun altina yorum yazmissin altarnatif diye basliga gore gayet normal bir yorum benimkisi bu zamanda 3.5 ekranli cepler bomba degil normal bir tel olur.

lg yi andırıyor tasarım buysa eger olmamıs.

Çok saçma yorumlar var tamamda herşey inç değil ben belki cebimde 4 inçten büyük bi telefon taşımak istemiyorum belki büyük geliyor donanımı yeterli olupda biraz daha ufak olsun diyorum ?

abi 3.5 ekranmi kaldi soniy den beklenmeyecek x peria serisi
=========================================
iphone 4 ve 4s 3.5 inch. 3.5 neyine yetmiyor? yetmiyorsa git xperia s al.

3.5 bana büyük bile geliyor. benim için ray en güzel boyut. istemeyen de gider 4.3 inch lik xperia s yada 4.6 lık xperia ion alır. ne kadar saçma yorumlar yapıyorsunuz anlamıyorum yahu.

Arkadaşlar
İlk Başta 3,5 inç Telefon mu Kaldı diyorsunuz Sanki hepinizde Ray, S Falan var Ayrıca Her ne olursa olsun Bu bir Smartphone ama sonuç olarak
Phone Bunu nasıl taşıyacaksınız Allah Aşkına
Ayrıca Sony'e Laf Yok Bu sektördeki En Büyük kuruluşlardan birisi Sony

Telefonu inceleme şansım olduğu için yazıyorum bence gayet yeterli ve güzel bir tasarım. Hem bence Sony'nin tasarım çalacak kadar alçalacağını sanmıyorum. Donanım olarak gerçekten iyi bir telefon ama beni sadece arttırılabilir hafızanın olmaması endişelendirdi. Çünkü güzel makine olunca hafıza da yetersiz gelebiliyor. Bence IPHONE ile hiç kıyas bile tutulmaz. Yani ben olsam Sony alır giderim.

Sen de yorum yaz