Xperia X'te Vodafonelular'a özel eğlenceli teklif

Sony Mobile, Vodafone'dan Xperia X akıllı telefon alan kullanıcılarına Xperia Lounge üzerinden dilediği 12 farklı filmi ücretsiz olarak izleme şansı.

Xperia X'te Vodafonelular'a özel eğlenceli teklif

Sony Mobile'ın kamera, batarya ve tasarım yönleri ile en yeni teknolojilerini içeren Xperia X modelinin Vodafone'dan alan kullanıcılar istedikleri 12 farklı filmi Xperia Lounge üzerinden izleme fırsatı yakalıyor. Tüm Vodafone magazalarında geçerli olan teklif, film severler için Xperia X ile ceplerine geliyor.

Xperia X, Öngörücü Hibrit Otomatik Odaklama özelliğine sahip kamerası ile dikkat çekerken, 2 güne varan pil ömrü, şık tasarım, grafit siyah ve beyaz renk seçenekleri ile beğenilere sunuluyor.

Xperia ve Android kullanıcılarına konser biletlerinden canlı şovlara, indirim fırsatlarından pek çok yeniliğe kadar çeşitli hediyeler kazanma olanağı tanıyan Xperia Lounge Uygulaması, Google Play'den indirilebiliyor. Xperia ve Android kullanıcıları bu uygulama ile özel spor etkinlikleri, konserler, diziler, TV şovları ve filmlerin kamera arkası gibi özel içerikleri takip edebiliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Xperia'ların hepsi güzel ürünler. Tavsiye ederim...

@cleverman x serisinin özelliklerini bilmiyorsun heralde.

Alternatif Android telefon arayan herkes xperia kullanabilir. İlla piyasaya bomba gibi giren nötr yedi almanız şart değil(!)

Vodafone gibi tenekenin sony ismiyle yanyana gelmesi bile ayıp..

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play