Xperia Z2 Sirius'un kamera işlevleri sızdı!

Sony'nin bir sonraki amiral gemisinden sızan bu ekran görüntüleri, bakın bizlere neyi müjdeliyor...

  • Zeynel A. Öztürk
Xperia Z2 Sirius'un kamera işlevleri sızdı!

Sony'nin adını bilmediğimiz bir sonraki amiral gemisinin tanıtılmasına sadece birkaç hafta kaldı, ancak cep hakkında her şey neredeyse sızmış durumda. Bu son sızıntıda "Xperia Sirius" kod adlı telefonun etkileyici fotoğraf yetenekleri görünüyor.

Bir önceki Xperia amiral gemisi gibi Xperia Sirius'un da 20.7 megapiksellik bir arka kamerayla gelmesi bekleniyor. Ancak görünen o ki Sony, telefonuna birçok önemli fotoğraf özelliği eklemiş. Örneğin 4K video kaydetmenize yarayan yeni bir uygulama, "timeshift" fotoğrafları için yeni bir uygulama ve etkileyici efektlere sahip kareler yakalamaya yönelik yeni bir uygulama eklenmiş. Sony'nin bu uygulamaları Xperia Z1 gibi ceplere de yayınlaması bekleniyor, ancak bunun ne zaman gerçekleşeceği bilinmiyor.

Xperia Sirius, 4K özelliği dışında da Sony'nin şu anki amiral gemisini geride bırakacak. Kamera uygulamasının ayarlarına baktığımızda cihazın 60fps'de Full HD video kaydı yapabildiğini görüyoruz. Bunun anlamı, yeni cebin Xperia Z1'in iki katı fps'de video çekebildiği. Yeni bir mod ise yeni 15.5 çözünürlüğünde fotoğraflar oluşturmanızı sağlıyor.

Xperia Z2 Sirius'un özellikleri arasında 5.2 inç 1080p ekran, dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon 800 işlemci ve 3GB RAM var.

Daha fazla ekran görüntüsü için sonraki sayfalarımıza göz atın.

Xperia Sirius'tan 3 ekran görüntüsü daha

.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Adı belli değil demiş z2 demiş çok şekersiniz

Daha ben Z alacaktım. Z2 çıkmış. :)

Aborey !!! bune lan !

Z1 alalı 2gün olgu bu ne yahu

Z1 alalı 2gün olgu bu ne yahu

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost