Xperia Z5 parmak izi tarayıcısı ile gelebilir

Paylaşılan yeni bir görüntü, Sony Xperia Z5'in bu özelliği de sahip olacağını söylüyor!

Xperia Z5 parmak izi tarayıcısı ile gelebilir

İnternete sızan yeni görüntüler, Sony'nin yeni nesil akıllı telefonlarına parmak izi tarayıcısı ekleyebileceğini ortaya koyuyor.

ViziLeaks tarafından Twitter üzerinden paylaşılan fotoğraf, Sony Xperia Z5 ve Sony Xperia Z5 Compact cihazlarının arasına sıkışmış bir iPhone'u gösteriyor. Fotoğrafın odak noktası ise parmak izi tarayıcısının telefonun yan tarafındaki güç düğmesinin içine yerleştirilmiş olarak görünmesi.

Paylaşılan görüntüye bakıldığında cihazların ekranında parmak izi kurulum menüsünün yer aldığı görülüyor. Parmak izi tarayıcısının yerleştirilmesi, güç düğmesini uzattığı için telefonun yan tarafındaki ses kontrol düğmelerinin konumunu da etkilemiş.

Dikkate alınması gereken nokta bu görüntünün sahte olabileceği. Fotoğraflarda görülen cihazlar Xperia Z5 ve Xperia Z5 Compact olayabilir. Zira, Sony Xperia Z5 ile ilgili hala cevapsız bir sürü soru var. Sony Xperia Z3 + akıllı telefondan daha büyük bir yükseltme ile karşılaşmayı umuyoruz.

Onur Seven

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

ne var bunda galaxy s6 da zaten var bu özellik

@04 Ağustos 2015 21:06 Evet birde düzgün çalışsa keşke

@05 Ağustos 2015 10:43 galaxy s5 te bile mükemmel çalışıyor

Milletde mal zaten söylemesen bilmeyecekler. her özelliğin bir arada olduğu hiçbir telefon yok su geçirmez vs parmak izi her özelliğin toplanmış olduğu bir telefon olacak birde bu açıdan bak sana s6 ile mutluluklar dilerim

şu menü tuşlarını artık alta koysa dah güzel olur.

arkadaşım haklısın o yüzden başka bir marka satın alacaksın senin dediğin olsa dijital tuş seven bizler ne kullanacağız

Sony ölü 1 ay önce m4 aldım acil para lazım oldu hiç bir telefoncu almıyo alanlarda 500 lira veriyorlar 1100 ze aldık adamların dediği tek şey abi sony tutulmuyor satamıyoruz .Telefonda çizik bile yok 23 ay garantisi var ama durum bu samsung alfaya bile yanımda 750 verdileR.

@05 Ağustos 2015 09:46 ya sen ne adamsın ya telefoncu kandırıyor adamı arkadaşım note 3ü 2000 almıştı yanımda telefon 600 tl dedi buna ne diyeceksin adam onu senden 400 alıp 800 900 satacak sahibinden.coma kendin koy yada arkadaşına sat her marka için geçerlidir bu çünkü telefoncuda 3.el oluyor sende ise 2.ci el ;)

gerçekten öyle bende anlamıyorum beş para etmez samsung telefonları sürü psikolajisiyle herkesin almasına anlam veremiyorum

aman dikkatli ol o dediğin tüm markalara yapıyorlar yiyene

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir