Yahoo'dan Türkiye reklamı

Yahoo, İstanbul, Efes ve Akdeniz gibi turizm merkezlerinden görüntüler sunmaya hazırlanıyor.

Türkiye'nin tanıtımı için Yahoo atağı
Yahoo üzerinden başlatılan kampanya, Türkiye'nin tanıtımına katkı sağlayacak.

Yapılan açıklamada, 16 Mayıs 2008 tarihinde başlatılan reklam kampanyasının 30 Ağustos 2008 tarihine kadar devam edeceği bildirildi. Başta ABD olmak üzere Almanya, İngiltere, Fransa, Hollanda, İspanya, İtalya ve İsrail'de sürdürülecek tanıtım atağında Yahoo kullanıcılarına İstanbul, Efes ve Akdeniz gibi turizm merkezlerinden görüntüler sunulacağı ve reklamlar tıklandığında internet kullanıcılarının T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Tanıtma Genel Müdülüğünün hazırlattığı "www.goturkey.com" isimli web sitesine yönlendirileceği belirtildi.

Açıklamada, Yahoo firması yetkilileriyle yapılan anlaşma sonucu, Türkiye reklamlarının, özellikle Türkiye'ye ve komşu ülkelere ziyaret etme eğilimindeki potansiyel turistlerin bilgisayar ekranlarında görüneceği bildirildi.

AA

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Aferin Yahoo'ya...

Harbiden aferin seviom yaw Yahoo yu ama ingilizleri sevmiom:P

Siteyi inceledim şimdi ve Mükemmel bi site hazırlanmış helal olsun yapanlara. Ama siteyi yapmakla olmuyor bide bunun reklamlarla ve değişik yöntemlerle pazarlanması gerekiyor ve bu noktada Yahoo'nun kullanılması çok büyük bi avantaj.. Tebrik ediyorum darısı Google'dan ve Facebook'dan yapılacak olan reklam ataklarına..

Adamlar Kendilerini Pazarlamak Icin Ne Yapcaklarını Sasirdilar =))

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir