Yakın zamanda sunulan 6 Gmail yeniliği

Google'ın e-posta servisi Gmail'in yakın zamanda sunduğu 6 yenilik mercek altında...

Gmail hesabınızda yeni özellikleri kullanın

Google'ın popüler e-posta servisi Gmail, hizmete girdiği günden bu yana hızla gelişiyor ve kullanıcı kitlesini genişletiyor. İlk günlerinde davetiye yoluyla ilgi çeken ve çok kısa bir sürede diğer e-posta servisleriyle boy ölçüşebilecek konuma gelen Gmail, halen Beta ibaresinden kurtulamamış olsa da, üzerine yeni fonksiyonları eklemeyi sürdürüyor.

Eklenen yeni özellikleriyle birlikte daha fazla kullanıcı dostu bir arabirime ve fonksiyonelliğe sahip olan Gmail, sunduğu dev depolama alanıyla da kullanıcılardan büyük ilgi görüyor.

Biz de bu bağlamda, bu yazımızda sizlere Gmail'in işlevselliğini fazlasıyla arttıran yeni özelliklerini masaya yatırıyoruz. Makalemizin devamını galeri sayfalarımızdan takip edebilirsiniz.

Selim Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

eh güzel yenilikler. ama halen arama motorunda google birinci ise mail olaraktda hotmail.com birinci.

Hotmail kullanılmaz ki. Açılması bir dert, göndermesi bir dert. İyi ki varsın gmail...

gmail, google search, google maps, google docs, google picasa, GOOGLE OS

Çok güzel, 4 yıldır hemen hemen hiç kullanmıyordum, bu yazıyı okuduktan sonra tüm e-posta hesaplarımı GMAIL'e topladım ve diğerlerindeki tüm iletilerimi hemen yükledi. Çok hızlı posta denetliyor. WINDOWS LIVE MAIL (MSN/HOTMAIL) programı yüklenirken ve denetlerken çok ağır ama GMAIL'de HOTMAIL yıldırım hızında çalışıyor. Yönlendirilen ve yanıtlanan iletiler aynı kuyrukta toplanıyor. En önemlisi istediğiniz e-posta adresinizden gönderme yapabiliyorsunuz. Denemenizi öneririm. Teşekkürler Chip Online.

her zaman ki gibi yine süpersin gmail

bu gmail çok yenilendi artık msn yi bosuna indirmeyin arkadaslar hemen gmaile girin arkadaslarınızla konusun ayrıca 2 s msn yi beklemeyin msn den daha çok çalışması sonucu onu gecmiyor ama ondan daha ustun diye biliriz tamam msnyi sevenlere diyorum.
yeni msnler çıkıyor ama bunu kim bilir bazılarının bilgisayarı çalıştırmaz agmail bu sikayete son diyor.
Öneri: evet suan burada dediklerim yalan diyil gercek isterseniz deneyin

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir