Yalnızca tek bir Galaxy S7 Edge olabilir!

Tek bir modeli bile kendi içinde farklı modellere ayıran Samsung, Galaxy S7 ile bizi şaşırtabilir!

Yalnızca bir Galaxy S7 Edge olabilir!

Yeni bilgilere göre Samsung, önümüzdeki sene yalnızca bir kavisli Galaxy Edge modeli üretebilir.

Gelecek sene çıkması beklenen Galaxy S7'nin "Edge" sürümünün önceden olduğu gibi kavisli bir ekranla geleceğine kesin gözle bakılıyor. Bununla birlikte Edge modelindeki çeşitlilik, eskisi gibi olmayabilir. PhoneArena'nın Vietnam merkezli kaynaklara dayandırdığı haberine göre Samsung, önümüzdeki sene yalnızca tek bir kavisli telefon tanıtabilir.

Bununla birlikte PhoneArena'nın kaynakları, hangi Edge modeliyle tanışacağımızı, hangi modelin kırpılacağını söylemiyor. PhoneArena'ya göre 2016'da görmeyeceğimiz model, 5,8 inç'lik büyük Edge olabilir.

Alman medyasında dolaşan bir dedikoduya göre ise Galaxy S7 Edge, çift tarafı kavisli ekran yerine yalnızca tek yanı kavisli bir ekranla gelecek (Galaxy Note Edge gibi). Bu dedikoduların kaynağı da PhoneArena gibi Vietnamca bir blog sayfası.

Birkaç gün önce Galaxy 7'nin, işlemci tarafında 3 farklı modelle gelebileceğini öğrenmiştik.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Ha ha ha var mı böyle bisey

Gümbür gümbür geliyor.Ortalığı inletecek.

@15 Ekim 2015 21:11 akşam akşam iyi güldük kardeş.

Samsung ne ya çöp telefon

@16 Ekim 2015 01:08 S2 den sonra çıkan S3, S4, S5 ve diğer alt modeller hakikaten çöp ama samsung A serisi ve edge ayrıca note serisi gerçekten güzel telefonlar.Özellikle A serisindeki hafifleştirilmiş Touchwiz çok başarılı olmuş.

eee yine şaşırmadım! Sıradaki gelsin. (S8,S9,S10... ve liste uzaaaar gider). Sonuç olarak Samsung kullanan biri Kaos ve pişmanlık aforizmaları konusunda doktora yapmış, yardımcı doçentlik beklemektedir!

amma kıskanıyorsunuz lan samsungu.

Samsung kendini o kadar küçülttü ki. Kullanıcıları memnun etmek konusunda hiç iyi değiller bence telefon işini bırakıp televizyon ve beyaz eşya işine devam etmeliler.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir