Yandex.Direct'te kredi kartı devri başladı

Yandex'in bu hizmetinde kredi kartı ile ödeme yapmak artık mümkün! İşte detaylar...

Yandex.Direct'te kredi kartı devri başladı

Yandex'in geçtiğimiz Ağustos ayında Türkiye'deki reklamverenlerin hizmetine sunduğu arama ve içeriğe dayalı reklam sistemi Yandex.Direct, artık VISA ve Mastercard kredi kartları ile ödeme yapmayı destekliyor.

Yandex.Direct reklamları, reklamverenin önceden belirlemiş olduğu anahtar kelimelerle uyuşan arama sorgularına yanıt olarak, arama sonuçları sayfasında gösteriliyor. Tıklama başına fiyata dayalı açık artırma modeline göre çalışan sistem sayesinde reklamverenler, kendi web sayfalarına yapılan her tekil kullanıcı ziyareti için uygulanacak birim fiyata kendileri karar verebiliyor. Reklamların Yandex arama sonuçları sayfasındaki konumları, birim fiyatlarıyla doğrudan orantılı olarak belirleniyor: Birim fiyatı ne kadar yüksekse, reklamın konumu da o kadar yüksek oluyor.

Reklamverenler, Yandex.Direct ile ilgili her türlü sorularını Yandex.Türkiye ekibi tarafından değerlendirilmesi için destek@direct.yandex.com.tr adresine gönderebiliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Ben bu Yandex'i sevmeye başladım özellikle tarayıcısını varsayılan tarayıcım olarak kullanıyorum ( diğer hizmetleri aldığımı tam olarak söyleyemem ) Yenilerin gelmesi çoğu açıdan iyiyi ve kaliteyi arttırır. Her hangi bir kuruluşun veya yazılımın fanatiği olmayın ve diğerlerini de deneyin...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir