Yandex.Elements'e yeni özellikler!

Yandex'in kullanışlı tarayıcı eklentisi Yandex.Elements, bu işlevlerle yenilendi!

Yandex.Elements'e yeni özellikler!

Yandex'in hava durumu, görsel favoriler, e-posta, trafik ve çeviri gibi çeşitli servislerine kolay erişim sağlayan, kompakt ve kullanışlı tarayıcı eklentisi Yandex.Elements'e Facebook ve Gmail bildirimleri özelliği eklendi.

Tarayıcının arayüzüne eklenen Facebook ikonu sayesinde, kullanıcılar tek tıkla Facebook araç çubuğunu açarak Facebook'un birçok servisine kolaylıkla erişebilecek. Kullanıcılar ayrıca, Facebook üzerinden alınan her yeni mesaj veya bildirim hakkında görsel olarak da haberdar edilecekler.

Firefox kullanıcılarının hayatını kolaylaştıracak bir diğer kullanışlı özellik de, Yandex.Elements sayesinde Gmail bildirimlerine ve e-posta yazma, okuma gibi fonksiyonlarına da tarayıcılarının arayüzünden ulaşabilecek olmaları. Chrome kullanıcıları için Gmail bildirimleri özelliği Yandex.Elements'in yeni sürümünde henüz bulunmuyor.

Arama ve adres çubuğu tek satırda, en sık ziyaret ettiğiniz siteler görsel favorilerde

Adres ve arama çubuklarını tek bir satırda birleştiren ve tarayıcıya yararlı ek servisler ile Yandex.Browser'ın en sevilen özelliklerinden biri olan görsel favoriler özelliğini ekleyen Yandex.Elements, kullanıcının hem aradığı web adreslerini, hem de arama sorgularını aynı satıra girmesine ve aramayı yapacak olan kaynağı seçmesine olanak sağlıyor. Örneğin, istenen sorguyu arama/adres çubuğuna girdikten sonra beliren Vikipedi seçeneğine tıklanarak, doğrudan Vikipedi'deki ilgili sayfaya ulaşılabiliyor.
E-posta hesaplarınıza hızlı erişim, tek tıkla güncel hava ve trafik durumu

Firefox için hem Windows, hem de Mac OS X sürümleri bulunan Yandex.Elements'in Chrome için an itibarıyla sadece Windows sürümü bulunuyor. Ayrıca Internet Explorer için de bir sürümü bulunan Elements hakkında ayrıntılı bilgiye element.yandex.com.tr adresinden ulaşabilir ve eklentiyi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

Cakma google chrome

chrome yetıyor

başarılııı

Maxthon deneyin ve diğerlerinin ne kadar dandik olduğunu keşfedin...

@23 Kas 2013 10:22 Maxton Cromium tabanlı bir tarayıcı olduğunu bilmiyorsun heralde

İNTERNER EXPLORER 11 İLE UYUMLU DEĞİL

Yandex'in hiç bir servisini kullanmayın.Tavsiye etmiyorum.Zamanında bu da Google'ın chorme'a yaptığı gibi her türlü yazılımın içine kendi arama çubuğunu koyuyordu ki hala da aynı şeyi yapıyor !

Yandex'in işi bitti. Haydi güle güle, Yandex! Darılmaca, bozulmaca yok! Vı budishe mıy budim vimeysti rabotat no siychas ni vazmojna. Saglasni? Kanyeshna, saglasni! Paka!:)..

kurmayın derim kaldırınca bile tarayıcıda iz bırakıyo tarayıcıyı kaldırıp tekrar kurunca da peşimizi bırakmıyo ne saçmalıkdır :( sistem geri yükleme yaparak kurtuldum :@ virüs gibi bişi.

Yandex Elements 7.2

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir