Yandex'le sefer bilgileri tek adreste

Yandex.Seferler, uçak, tren, hızlı tren, vapur ve otobüs sefer planlarını tek adreste birleştiriyor.

Yandex.Seferler ile sefer bilgileri tek adreste!

Kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran servisleriyle beğeni toplayan Yandex, özellikle şehirlerarası ulaşım için büyük önem taşıyan sefer bilgilerini tek bir adreste topluyor. Türkiye'nin karayolu yolcu taşımacılığı şirketlerinden Kamil Koç'un sefer bilgilerine artık online bilet satın alma opsiyonuyla birlikte Yandex.Seferler servisinden ulaşabiliyor. Çankırı Özlem, Artvin Ses Seyahat ve Bizim Iğdır otobüs firmalarının sefer bilgilerinin de dahil edildiği Yandex.Seferler servisinden ayrıca, deniz taşımacılığında Dentur Avrasya ve Şehir Hatları işletmeleri ile Kocaeli Deniz Ulaşım ve Bodrum Feribot firmalarının sefer bilgilerine de erişebiliyor.

Yolculuğa dair her detay Yandex.Seferler servisinde

Yandex.Seferler servisi sayesinde kullanıcılar, bulundukları noktayı ve gidecekleri noktayı seçerek, varacakları lokasyona giden uçak, tren, hızlı tren, vapur ve otobüs alternatiflerini, aktarma gerekiyorsa aktarma planlarını, sefer saatlerini, durak bilgilerini, yolculuk sürelerini ve bilet fiyatlarını kolayca görüntüleyebiliyor. "Satın Al" bağlantısı ile doğrudan bileti satın alma sayfasına yönlendirilen kullanıcılar, otogarların, iskelelerin ve istasyonların sefer bilgilerine, havaalanlarının uçak kalkış ve iniş saatlerine, rötar bilgilerine ve yolda olan tüm uçak ve trenlere dair detaylara harita üzerinden ulaşabiliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Rusların bilişim teknolojileri ve yazılımlarında sicilleri karanlık.Devlet olarak ortadoğuyu karıştıranan bir anlayışa sahipler.Yandex'i bu yüzden sevmiyorum.Kimseye'de tavsiye etmiyorum.Amerika'da varda bizde niye yok anlayışı iş yapıyorlar.Dünyaya kattıkları bir değer yok.Geride kalmayalım deyip elde ettikleri bilgileri acımasızca kullanırlar.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir