Yarışmayı 'Hiç' kazandı

2. Nokia Nseries Kısa Film yarışmasını "Hiç" adlı filmleriyle Lokman Doğmuş & Erkan Esenoğlu kazandı

Diğer finalistler

Diğer finalistler

Diğer 7 finalist ise şöyle (alfabetik sırayla): Ahmet Tolga Balcı, Barış Avar, Burkay Doğan, Leona Hamşikova, Mehmet İlter, Onur Bilgetay, Ozan Yıldırım.

Yarışmada birinci olan Lokman Doğmuş ve Erkan Esenoğlu 5.000 YTL kazanırken, ikinci olan Eray Mert 3.000 YTL, üçüncü olan Candaş Şişman da 2.000 YTL ile ödüllendirildi.

Gecede, Uluslararası İstanbul Film Festivali Tema Sponsoru Nokia adına bir konuşma yapan Nokia Türkiye Pazarlama Müdürü Sertaç Şener şunları söyledi: "Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da İstanbul Film Festivali'ndeki tema sponsorluğumuzu, Nokia Nseries Kısa Film Yarışması ile bütünleştirdik. İkinci yılında yarışmaya 350'ye yakın başvurunun yapılması, kullanıcılarımız ile doğru noktada buluştuğumuzun bir göstergesiydi. Artık mobil iletişim sadece cep telefonuyla konuşmaktan ibaret değil. Multimedya bilgisayarlarıyla, yaşadığınız anı yerden ve zamandan bağımsız olarak ölümsüzleştiriyor, dilediğiniz şekilde düzenliyor, saklıyor ya da paylaşıyorsunuz. Yarışmacılarımızın bire bir yaşadığı bu deneyim, çekilen kısa filmlerin kalitesiyle de kendisini kanıtlıyor."

Bilgi için
Nokia Türkiye - 212-278 98 55

Selim Öztürk

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir