Yasal Mp3'ler cepte!

Cep telefonlarına MP3 indirmek, şarkıları istenilen cihaza taşımak ve doyasıya dinlemek serbest...

Turkcell'den yasal MP3 hizmeti

Turkcell'liler ömür boyu sahip olacağı MP3 formatındaki şarkıları ister bilgisayarlarına, isterlerse MP3 çalarlarına taşıyıp sınırsızca dinleyebilecek ve diledikleri kadar CD'ye yazabilecek.

Türkiye'de ilk defa cep telefonlarına MP3 indirme hizmeti veriyor olmaktan duydukları memnuniyeti dile getiren Turkcell Ürün ve Servis Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cenk Bayrakdar şunları söyledi:

"Turkcell 2005 yılında başlayan yasal dijital müzik serüveni boyunca birçok ilke imza attı, 2.5 milyon şarkılık Türkiye'nin en büyük dijital müzik kataloglarından birini oluşturdu. Bu süreçte meslek birlikleri, yapımcılar ve sanatçılarla iş birliği yaparak telif sahiplerinin değer zincirinde yer almasını sağladık, korsanla mücadeleye önderlik ettik, sektörün büyümesinde öncü rol üstlendik. Bunu yaparken müşterilerimize de her platformda en iyi müzik deneyimi yaşatmayı hedefledik. Bugün müşterilerimize dijital müzikte sınırların kalktığını ve cepte MP3 hizmeti başlattığımızı müjdeliyoruz. Artık MP3 'çalma' dönemi sona erdi, Turkcell'le özgürleşen yasal dijital müzik dönemi başladı."

Turkcell'in Cepte Müzik Paketi'ne abone olanlar ayda 3 TL'ye MP3 formatında 25 şarkı indirebiliyor. Dileyen Turkcell'liler herhangi bir data ücreti ödemeden turkcell-im Müzik wap sayfasından MÜYAP katalogundaki binlerce yerli ve yabancı şarkıyı cep telefonlarına tek tek MP3 formatında da indirebiliyor. Cepte Müzik Paketi'ne abone olmak için ABONE MUZİK yazıp 7777'ye ücretsiz göndermek ve gelen mesajı onaylamak yeterli.

Basın bülteninden derlenmiştir

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Turkcell'e ödediğim paralarda bende yasal mp3 arşivi kurardım. Turkcell önce uygun fiyata konuştursun, 3G şebekesini düzeltsin sonra MP3 işine girsin...

iphone da yok ama :(

herkes indiriyor zaten yasallığı ne gerek var

Türkcell den gene işe yaramaz bi servis.Önce faturaları bi indirsinler de biz mp3 indiririz sonra.

Bir şu Turkcell'e bir de şu Türk telekoma ısınamadım gitti,ne deseler altında bir domuzluk mutlaka vardır diyorum...Telsim'e bile Uzan'lardayken bile bukadar antipatiyle bakmıyordum seviyordum Telsim'i...Cem Yılmazın My cep demesi bile hala dün gibi aklımda... :)

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play