Yaza yeni bir iPhone'la girer miyiz?

iPhone nano dedikodularına yenisi eklendi. Şimdi de cihazın ne zaman hazır olacağı konuşuluyor...

  • Halil Mollaoğlu
Yaza yeni bir iPhone'la girer miyiz?
iPhone nano: 50 x 75 mm? (Resim: Journal Du Geek).

iPhone nano Temmuz 2009'da resmi olarak tanıtılacağı iddia ediliyor; hem de Apple CEO'su Steve Jobs tarafından. Bunu bildiren ise Fransız internet sitesi Journal Du Geek. Site, durumu "kendine has kaynaklardan" öğrendiğini bildiriyor.

Journal Du Geek'e göre iPhone nano, iPhone 3G ile aynı özellikleri sunacak. İyice yılan hikayesine dönen cihazın ekran ebatlarının 50 x 75 mm olacağı belirtiliyor.

Kırmızı iPhone nano?
Ayrıca iPhone nano'da "Home" tuşunun cihazın yan tarafında olacağı söyleniyor. Renk paleti olarak kırmızı, siyah ve beyazın sunulacağı yine iddialar arasında.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

büyüğü herşeyin altından kalkıyor ya küçüğünü çıkartma kararı almışlar...

Iphone Nano çıktığı takdirde Apple'ın cep telefonu pazarına tamamen hakim olacağı söyleniyor.
Ancak Apple CEO'su Tim Cook'a Iphone Nano sorulduğunda: "Amacımız en çok telefonu satmak değil, her zaman en iyi ürünü satmak" diyor.

büyüğü herşeyin altından kalkıyor gerçekten... mükemmel 3 boyutlu grafikli oyunlardan tut, VNC ile tam ekran bilgisayara ulaşabilmek, mousepad olarak kullanabilmek, fiziksel olarak sayfaları çevirerek kitap okuyabilmek, çalan müziği anında tanıyıp download edebilmek, doğru düzgün film seyredebilmek vs vs vs...
Dünyanın en iyi mobil platformu Iphone.

ipone alanlar kazıklandığını farkettiler ve kazığın acısıyla sağa sola saldırıyor yok şurası mükemmel yok burası diye...resmen beş para etmez bir plastik parçası...

chip editörleri neden iPhone Nano haberlerine bu kadar yer veriyor anlamıyorum. üst model istiyoruz Nano nedir ya:S

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play