Yazıcıların efendisi Xerox Phaser 7750

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Xerox, sınıfının en hızlı A3 renkli lazer yazıcısı Phaser 7750’i kullanıcılarının beğenisine sundu. Yüksek baskı kalitesi arayanlar için tasarlanmış yeni Phaser 7750, dakikada 35 sayfalık renkli çıkış hızı ile sınıfının en hızlı A3 lazer yazıcısı.

Dakikada 35 sayfa renkli baskı alabilen Phaser 7750, çok düşük sayfa başı baskı maliyeti, güçlü donanım ve yazılım özellikleri ile iş yerlerinde yüksek baskı kalitesi arayan profesyoneller için tek seçenek.

Phaser 7750, network bağlantılı modellerinde yer alan 20 GB’lık dahili hard diski ile yüksek yoğunluklu resim ve grafik uygulamalarını rahatlıkla basabiliyor. A3, A4, A5, A6 formatından 320mm x 1200 mm’lik bayrak/pankart formatına kadar çeşitli kağıt cinslerine baskı yapabilen yeni Phaser 7750, ince detaylara sahip görüntülerle çalışanlar için 1200x1200 dpi baskı kalitesinde ve fotoğraf modunda baskı yapabiliyor. Ayda 150.000 sayfalık baskı kapasitesi ile büyük boy bir ofisin iş yükünü bile tek başına kaldırabilen Phaser 7750 ile ilk renkli çıktı 11 saniyede alınıyor.

Phaser 7750 ile birlikte kullanıcılara sunulan yazılımlar arasında; kağıdın veya tonerin baskıdaki durumu hakkında bilgi veren “Printing Scout” yazılımı, basılan her sayfanın aynı renk kalitesinde olmasını sağlayan “PhaserCal” ve “PhaserMatch 3.0” yazılımları, web tabanlı teknik destek “PhaserSmart” yazılımı, kullanıcıların network üzerindeki sunucu tabanlı uygulamaları yürütmelerine yardımcı olan “CentreWare” yazılımı ve yazıcının ısınma zamanını en aza indiren “Intelligent Ready” yazılımı sayılabilir.

Hem PC hem de Macintosh ortamında çalışabilen USB 2.0 ve Ethernet bağlantısını destekleyen Phaser 7750, Xerox’un Ofis Baskı Sistemleri Grubu distribütörleri Albim, Datagate, Multimedya, Bilkom aracılığı ile iki yıl müşteri yerinde Xerox garantisi ile 5820 USD + KDV başlayan fiyatlarla kullanıcılara sunuluyor.

İndirmek için tıklayın
Etiketler:

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play