Yen iPad'lerden yeni haberler var!

Herkes gözünü iPhone 6'ya dikti ama köşede bekleyen 2 yeni iPad bombası da patlamaya hazır!

Yen iPad'lerden yeni haberler var!

Sıradaki bir sonraki iPad hakkında söylentiler hızla yayılmaya devam ediyor. Söylenenlere göre, Air 2'nin yıl sonuna doğru satışa çıkması beklenirken, Apple sağlayıcıları, hem 9.7 inçlik iPad Air 2'nin hem de 7.9 inçlik iPad Mini 3'ün üretimini hızlandırıyorlar.

Haberlerin büyük bir kısmı, Bloomberg'in, iPad Air'in varisinin okumayı kolaylaştırmak adına yansıma engelleyici bir kaplama sahibi olacağını söylediğini alıntılıyor. Ayrıca söylentilere göre, iPhone 5S ile kullanımına başlanan Touch ID parmak izi okuyucusu da dahil olmak üzere sevilen iPhone özelliklerinin bazıları Air 2 ve Mini 3'e aktarılacak.

Bir başka söylenti ise, her iki tabletin de geliştirilmiş A8 işlemcilere yükseltilecekleri doğrultusunda ve Air 2'nin yenilenmiş bir sekiz megapiksel kameraya sahip olması da söz konusu.

Levent Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

ipad mini yine her zamanki gibi çok güzel :)

ipad air kullanıcısı olarak bu kadar ufak yenilikler için kesinlikle değişikliğe gitmem. şu anki cihazım performans olarak çok yeterli

Apple zaten zırt pırt değiştirlesinden çok işine yaradıkça kullan diyor. O değiştir diyen samsung olurlar. Kullan baba işi bitene kadar kullan

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir