Yenasoft bedava DVD dağıtıyor.

Yenasoft, hazırladığı SolidWorks eğitim DVD'sini herkese ücretsiz olarak dağıtıyor.

Teknolojinin hızı Yenasoft'a yetişemiyor!

SolidWorks Türkiye Distribütörü Yenasoft, satışın ardından sağladığı teknik destek ile de müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. SolidWorks, Esprit ve Auton programlarının satışını yapan Yenasoft, daha iyi hizmet anlayışı içerisinde sizler için SolidWorks eğitim DVD si hazırladı ve ücretsiz olarak dağıtıyor. DVD ye ulaşmak için www.yenasoft.com adresindeki formu doldurmanız yeterli !

SOLIDWORKS NELERİ KAPSIYOR?
SolidWorks içerisinde, mekanik tasarımın yanında ürün yelpazesinde imalattan önce tasarımlarınızı test etmek ve prototip sayısını düşürmek için simülasyon (analiz) yazılımları, verilerinizi yönetmek (revizyon kontrolü ve ortak alanda çalışma) için Ürün Veri Yönetimi (PDM /Product Data Management) yazılımları ve dokümantasyon sürecini daha düşük maliyetlerle yönetmek için ürün dokümantasyon (3Dvia Composer) yazılımları bulundurmaktadır. Ayrıca daha iyi çözümler üretmek için her geçen gün ürün yelpazesini artırmaktadır.

SolidWorks sınıfında en iyi mekanik CAD araçlarını sunarak, ekibinize ürünlerinizi en iyi ve en hızlı şekilde tasarlama imkanı verir. Tek bir çizgi çizmeksizin parça ve montaj modelinin teknik resimlerini çıkartır. Parça ve montajda yapılan değişiklikleri teknik resimlere ve malzeme listesine otomatik olarak yansıtır. SolidWorks, neredeyse tüm CAD datalarını açabilir veya dönüştürebilir.

Neden Solidworks kullanmalısınız?

Mekanik tasarımın yanında mühendislere, tasarımcılara ve diğer yaratıcı profesyonellere dünyanın en harika ürünlerini tasarlamak için ihtiyaç duyduğu bir çok aracı ve yazılımı sunan SolidWorks, tasarımlarınızı üç boyuta taşır. Böylece rakiplerinizin bir adım önüne geçmiş olursunuz. İki boyutlu tasarımda hayal gücünüzü zorlarken SolidWorks'un 3 boyutlu tasarım araçları ile zaman kazanırsınız.

SOLIDWORKS SÜREKLİ YENİLENİYOR !
2009'da SolidWorks, çoklu işlemci desteğini daha efektif kullanarak % 60 performans artışı sağladı. Bu da kullanıcılara hızlı montaj yapabilme, büyük montajların teknik resmini daha hızlı çıkartma gibi kolaylıklar sunuyor. SolidWorks'un bu yeniliklerini, verdiği eğitimler ve eğitim DVD si ile tanıtmaya devam eden Yenasoft'un internet sitesinden her türlü bilgiye ve yardıma ulaşmak mümkün.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 18 Yorum

Sitedeki açıklama:

"Sadece kargo ücreti ödüyerek Yenasoft personeli tarafından hazırlanmış interaktif ücretsiz SolidWorks Eğitim DVD’ sine sahip olun"

Fazla Gerekmez.

kendini eğitsin yeter.

Firmalara özel sadece kişisel olarak sipariş te dahil mi?

site kitlenmiş durumda açılmıyor

ever ücretsiz değil kargo ücreti de bizdec çıkıyor.Ücretsiz dediğin senden hiç par alınmadan sana ulaşandır!!!

neden ftp üzerinden indiremiyoruz dosyayı iso olara versinler indirelim kargo ücretine gerek olmaz böylece.

Sayın İlgililer,

www.yenasoft.com şu an kullanılabilir durumda,yoğun ilgi nedeniyle gun içinde bir süre ulaşılamadı.
Bireysel olarak da istekte bulunabilirsiniz.

İlginiz için teşekkürler,

ben geçenlerde istedim 3TL bir kargo ücreti ödedim.Bence hiç önemsenecek bir rakam değil.Dışarda bir kursa gitseniz saati en az 150Tl den başlıyor.İlgilililere teşekkürler

gecen gün başvurdumm 2 gun ıcerısınde teslım aldım dvd yı cok guzel haızrlanmıs gerek ara yuzu gerek anlatımı harıka

herkese tavsiyemm mutlaka alın en azından arşivinizde bulunsun ...

uzun süredir solidworks kullanıyorum. solidworks hakkında ilk defa dört dörtlük bir eğitim dvdsine rastladım. sadece yeni başlayanlara değil ileri seviye kullanıcılarada hitap ediyor. sadece 3 milyon kargo ücreti ile böyle bir eğitim dvd sine sahip olmak çok güzel. formu doldurduğum günün ertesi gününe dvd elime ulaştı. bu çalışmayı gerçekleştiren yenasoft' a teşekkürler.

Yenasoft un yerınden gıdıp aldım DVD yı cok kolay bı ulasımı var kozyatağında. zaten yakın zamandada ücretli eğitimlere başlıyolarmış eğitim kurumlarına gideceğime Kaynağından eğitim almak daha cazip geldii fiyatlarıda cok uyugunn ilgilenenlereeeeeeeeeee _Pelin_

icerikk guzellll özenmişlerrr dvdye sekıl falan da superr emegı gecen herkese ozellıklede seslendıren bayana tşk...

basarılar I-I@K@N

ben refik çok güzel ücreti az hem de çok memnun olacağın şey bedava hemde 3tl nedir ki herkese öneririm teşekkürler saygılarla

Ben DVD yi aldım fakat uygulama hatası veriyor :S

Ben DVD yi aldım fakat uygulama hatası veriyor :S

Ben DVD yi aldım fakat uygulama hatası veriyor :S

Tiqerm sen becerememişsin, motor gibi çalıştı. Teşekkürler Yenasoft

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir