Yeni Angry Birds çok farklı geliyor...

Angry Birds'ün yeni oyunu geliyor... Ama bu kez, kimsenin beklemediği bir biçimde...

Yeni Angry Birds çok farklı geliyor...

Milyonlarca kullanıcısı olan ve Mayıs ayı itibarıyla Apple Store'dan tam 1 milyar indirilme sayısına ulaşan Angry Birds, bu yıl bitmeden yeni senaryosuyla çılgınlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Bağımlılık yaratan oyunda başrolü bu kez domzular alacak.

Bildiğiniz gibi oyunun orijinal senaryosunda domuzlar, kuşların baş düşmanıydı ve görevimiz kuşları fırlatmak suretiyle "yumurta hırsızı" domuzları yok etmekten ibaretti.

Yeni senaryoda ise işler tersine dönüyor. Görevimiz bu sefer yumurtalarını geri almaya gelen kuşlara, domuz fırlatarak karşılık vermek. Bu yenilik, orijinali kadar benimsenecek mi bilinmez ama uzun süredir değişiklik bekleyen Angry Birds çılgınlarını tatmin edeceği aşikar.

Rovio'nun Mart ayında piyasaya sürdüğü son oyunu Angry Birds Space'in çıktığı ilk haftada milyon sattığını ve Apple Store'larda 116 ülkede birinci olduğunu düşünürsek, yeni Angry Birds oyunu için beklentilerin bir hayli yüksek olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Berk Toparlak

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Cep telefonu için güzel bi oyun ama, pc de cok sıkıcı. Kuşumuzla oynayıp duruyoruz :D

Rovivo kendisini KriZden kurtaran angry biresi bence kendi silahı ile vuruyo bu oyunu evet belki degisik bulunacaktir ama orijinali kadar ilgi cekmeyecektir bence rovivo yeni yaptıgı oyuna yönlendirmek icin böyle yapiyo bence

kimse indirmez bence millet o minik kuşlara kıyamaz :D

bakalim nasil olacak

oynayana lafım yok tabi ama bana göre 5 yaş grubundan öteye hitap etmeyen bi oyun. sapanla kuş atma bu ne yaa. millet super mario ya laf eder, mario bundan 50 bin kat daha iyi ve daha eğlenceli

rovivo deil rovio

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir