Yeni bir Galaxy S4 (şimdiden)

Galaxy S4 henüz tam anlamıyla piyasaya çıkmadı. Ama farklı bir S4 modeli daha, şimdiden konuşuluyor!

Yeni bir Galaxy S4 (şimdiden)

Samsung'un ülkemizde önümüzdeki günlerde piyasaya çıkması beklenen Galaxy serisinin son üyesi Galaxy S4'ün daha dayanıklı ve su geçirmez bir modeli üzerinde çalışmakta olduğu iddia ediliyor.

Samsung'un Doğu Akdeniz ve Mısır bölgelerinden sorumlu bölümünün başındaki isim Young Soo Kim'e dayandırılan iddialara bakılırsa firma, Galaxy S4'ün su/toz geçirmez ve darbelere dayanıklı bir modeli üzerinde çalışıyor. Sony'nin "dayanıklı" modeli Xperia Z ile aynı kategoride yer alacak olan modelin önümüzdeki haftalarda tanıtılacağı söyleniyor.

Henüz Galaxy S4'ün kendisi piyasaya sürülmemişken gelen bu iddialar asılsız çıkarsa hiç şaşırmamak gerek. Ancak Samsung'un, Galaxy serisinin akla gelen tüm telefon kategorilerinde temsil edilmesine çalıştığını da biliyoruz. Bu nedenle şimdiden çalışmaya başlamış olmaları da mümkün.

Ender Duman

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Samsung hayranıyım. Ama Samsung çok hızlı. Yetişemiyorum yahu. ;)

tam komedi ya :)

Kopyala yapistir farksiz bu samsung

@29 Nis 2013 14:41 ona bakarsan SONY'de kopyacı ilk suya toza şoka dayanıklı telefonları üreten markalar: NOKIA, SIEMENS, MOTOROLA'dır... daha çok varda yazı uzayacak...

çıksın alıcam.

anlayamadığım neden hemen birileri buna karşı çıkıyor, kopyacılıkla suçluyor, illa ki ilk yapmak mı lazım bazı şeyleri, veya sony su geçirmez bir telefon yaptı diye samsung veya başka firma bu özelliği kulanmasın mı? otomobillerde kullanılan bir teknoloji örneğin hava yastığı, abs, ebd, start-stop gibi özellikler bunları ilk kullanan dışında başka oto firmaları tarafınfan kullanılmasa idi daha mı iyi olurdu biz tüketiciler için. bence biz tüketiciler fanboyluğu bırakıp hep en iyisini mümkün olan en düşük fiyata almaya çalışmalıyız. ben şahsen samsungu bu özelliği için tebrik ediyorum, her ne kadar bazı insanlar samsungu taklitçilik ile suçlasa da.

Yeni bir Plastik (şimdiden).....

Çok güzel piyasada bir tane alternatif olamayacağı telefonu yok Samsung'un.Sevdiğim çekik gözlüler.vol3.

sony çıkarınca mı akıllarına gelmiş... her yeni çıkan rakip telefondan sonra güncellenmiş bi s4 çıkarırlar artık :p

@29 Nis 2013 18:17 bence mahsuru yok bu durumun, en iyi özelliklere bir araya geliyorsa neden olmasın. ama ben senin yerinde olsam başka bir firmanın çıkardığı bir özelliği hayranı olduğum firma kullanırsa onu kullanmaktan vazgeçerdim :)

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir