Yeni bir God of War oyunu PlayStation yolunda

PlayStation'ın en önemli oyunlarından birinin yeni sürümü, videosuyla ortaya çıktı!

Yeni bir God of War oyunu PS yolunda!

God of War, PlayStation için en önemli oyunlardan bir tanesi. İlk PlayStation hariç tüm PlayStation'ların amiral gemisi oyunu, Yunan mitolojisini temel alıyor ve size savaş tanrısı Kratos'un denetimini veriyor. Sony, bugün serinin yeni oyununu resmi olarak duyurdu.

Gösterilen oyun içi videoda Kratos ve muhtemelen oğlu, canavarları alıştığımız biçimde kesip, biçiyor ve avlıyor. Sony, oyunun devam niteliğinde mi, yoksa baştan oluşturulmuş bir oyun mu olduğunu açıklamıyor ancak yeni oyun, muhtemelen daha önceki bir dönemde geçiyor. Orijinal God of War'da Kratos'un ailesini bilmeden öldürdüğü bilindiğinden, yeni God of War'un daha önceki bir devirde geçiyor olması muhtemel.

God of War - E3 2016 Gameplay Trailer | PS4God of War - E3 2016 Gameplay Trailer | PS4
Here's the God of War gameplay trailer, which premiered at E3 2016. May contain content inappropriate for children, visit for rating information

Video dövüşleri üçüncü kişi gözünden yansıtıyor ancak şaşırtıcı biçimde şiddete o kadar çok odaklanmıyor. Oyun hakkında bildiklerimiz henüz çok kısıtlı, bu yüzden biraz daha beklememiz gerekecek. Yeni God of War'un çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

harika gözüküyor. özellikle daha farklı bir yapıda olmasını sevdim. bir önceki oyunun senaryosu değişmiş halini oynamayacağız. yeni bir oyun hissi verecek gibi

Mount and blade bannerlord çıksın gerisi yalan.

witcher tarzı yapmaya çalışmışlar heralde sıkıcı görünüyor eski oyunlarına göre

GOW iyidir. Gerisi önemli degildir.

Çok özgün duruyor sadece kamera açısının farklı olması diğer oyunlardan farklı olmasını engellemez arkadaş witcher demiş de ben pek bi alakasını göremedim.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir