Yeni bir "küçük iPad" söylentisi daha

Apple'ın küçük bir iPad'le karşımıza çıkacağı iddialarına bir yenisi daha eklendi!

Yeni bir "küçük iPad" söylentisi daha

Steve Jobs her ne kadar sevmese de küçük bir iPad hakkındaki dedikodular devam ediyor. Söylentilerin bu seferki kaynağı ise 2012'nin sonlarında yeni, daha küçük bir iPad ile tanışacağımızı söyleyen Bloomberg.

Bilgileri Apple'dan sağladığını iddia eden Bloomberg, yeni iPad'in diyagonal olarak 7-8 inç boyutunda bir ekranla geleceğini, şu anki Retina ekrandan daha düşük bir piksel yoğunluğuna sahip olacağını söylüyor. Kaynağa göre yeni iPad, bu sene ekim ayında gelebilir.

Daha küçük bir iPad hakkında dedikodular daha öncede yapılmıştı. Apple'ın böyle bir tablet ile Amazon'un Fire tableti ve Google'ın yeni Nexus 7'sine rakip olacağı düşünülüyor. Ancak Apple'ın bu tarz bir iPad'i piyasaya sürmesi için onun fiyatını 200 dolar seviyelerinde tutması gerekecek. Bu ise söylentilerin gerçeğe dönüşme ihtimalini düşürüyor.

Küçük iPad dedikodularının şimdilik bir kesinliği yok. Ancak söylenen çıkış tarihinin yakın olması, kesin cevabı yakında alacağımız anlamına geliyor.

İpek Cankaflı

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

ucuz olsun yeter zaten apple'ın yaptığı iş kalitelidir sadece ucuz olsun çok iyi olur :D ucuz olsun bizim olsun :D

bence daha küçük bi tablet çok ta cazip degil sonuçta telefondan az biraz daha büyük ikinci cihaz ben almam diyorum başka bişey demiyorum .rahat uyu steve reyiz :-)

Şöylemi olacak o zaman iphone: 4 inç inote: 7 inç, ipad: 10 inç

Apple Fiyatları düşürmediği sürece Amazon'la Google'a rakip olamaz.

apple ve ucuz ürün daha neler 150 dolara birim olarak mal etse bile en az 3 katı fiyatla piyasaya sürer buda 450 dolar yapar.

Gerek yok Tablet dediğin 10' olacak arkadaş...

@04 Tem 2012 20:44 niye adamlar ne guzel yapmıs 199 dolar fiyatı var. herkesin ipad'e 500 dolar vericek parası olmayabilir.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir