Yeni Elder Scrolls ne zaman gelecek?

Skyrim'in ardından yeni bir Elder Scrolls oyunu ne zaman gelecek? İlk haberler pek iyi değil...

Yeni Elder Scrolls ne zaman gelecek?

Elder Scrolls V: Skyrim oyununun 20 milyon kopya sattığı düşünülürse, Bethesda'nın ana seriye yeni bir oyun eklemesi oldukça mantıklı gözüküyor. Ancak bu oyunu yakın bir zamanda beklememekte fayda var.

Bethesda'nın pazarlama yöneticisi Pete Hines, Gamescom sırasında Dualchockers ile yaptığı konuşmada, Bethesda Game Studios'un şu anda yüzde 100 kapasite ile Fallout 4'e odaklanmış olduğunu söyledi. Hines'ın belirttiğine göre, stüdyonun Fallout 4'ten sonraki projesi hakkında konuşmasından önce "çok uzun bir zaman" geçmesi gerekecek.

Elder Scrolls hayranları ise şimdilik Skyrim (ve oyun için üretilen muhteşem modlar) ile eğlenmeye devam edebilir veya PC ya da konsol üzerinden Elder Scrolls Online oynayabilirler. Ayrıca, Blizzard Entertainment'ın Hearthstone: Heroes of Warcraft ürünü gibi, Bethesda'nın da The Elder Scrolls Legends adlı bedava bir kart oyunu üzerinde çalıştığı söylenmekte.

Bethasda'nın E3'teki duyurusundan önce "temelde bitmiş" olan Fallout 4 ise, Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformları için Kasım ayında yayınlanacak...

Levent Öztürk

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir