Yeni iPad çıkmadan şov yaptı!

"Apple, yeni iPad'i ilk iPad'ler gibi çok satamaz" diyenlere tokat gibi cevap çok erken geldi!

Yeni iPad çıkmadan şov yaptı!

Apple'ın yeni iPad'i duyurmasıyla birlikte önsipariş dönemi de açıldı ve tahmin edildiği gibi artan talebe karşı Apple'ın iPad stoğu da tükendi.

A5X güçlü işlemcisi ve yüksek çözünürlüğe ulaşabilen Retina Display teknolojisini kullanan 3. jenerasyon iPad'i almak isteyen kullanıcıların haliyle bir süre daha beklemesi ve sabretmesi gerekecek. Apple, yaptığı açıklamada yeni iPad'e gelen talebin beklentilerinin bir hayli ötesinde olduğunu belirtti.

19 Mart tarihine kadar önsipariş edilen iPad'lerin teslim edilmesi beklenirken, 16 Mart tarihi itibariyle de Apple mağazaları da dahil olmak üzere yetkili AT&T, Verizon, Target ve Best Buy üzerinden de iPad satışı gerçekleştirilecek.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Fanboyluk gibi olmasın ama iyi kötü takip ediyorsanız...Apple androidli cihazlar çıktığından beri diğer firmalardan bayağı bir geri kaldı. Ozellikle ağustos yaında Apple ve Samsung tabletleri karşılaştırmanızıda baz alırsak yeni iPad gene androidli cihazlar onunde geriye düşecektir bu bir rutin...

herzamanki gibi olması gerekende buydu zaten mükemmel....

tükenir tabi cahil insan çok çünkü

tekno yer karosu ne şov yapar ama...

Bir tanidigim, "ipad almak istiyorum, ama kac GB alsam karar veremiyorum.Bu arada GB tam olarak nedir'' diye sorarak dumur krizine sokmustu beni.Iste iphone, ipad musteri portfoyu boyle insanlardan olusmaktadir.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir