Yeni iPad, iPad 3 olmayabilir

Yeni iPad gerçekten 2011 yılı sonunda gelebilir ama bu, illa iPad 3 gelecek demek değil!

  • Melik Arslan
Yeni iPad, iPad 3 olmayabilir
iPad 3, bu sene gelmeyebilir

Apple'ın bu yılın sonuna doğru yeni bir tablet bilgisayar çıkaracağı, hatta bunun iPad 3 olduğu ve Eylül ayında iPhone 5 ile birlikte piyasaya sürüleceği üzerine olan söylentiler bu haftalarda bir hayli yoğun. Fakat Craig Berger isimli analistin ve FBR Capital Markets'in yaptığı araştırmaya göre Apple'ın yeni iPad'i iPad 3 değil, bir iPad 2 Plus olacak.

"Şu ana kadar herhangi bir üretim takvimi kesinleşmemiş olsa da, söylenenler; bileşen üreticilerinin iPad 2 Plus için bileşenler sipariş aldıkları yönünde." diyen Berger, 2011'in sonlarına doğru bu cihazın çıkabileceğini de belirtiyor. Eğer böyle bir durum söz konusu olursa, yeni çıkacak tablet bilgisayar, iPad 2'nin çıkışından sadece yarım yıl sonra piyasaya sürülmüş olacak.

Yeni iPad'in, iPad 2'nin geliştirilmiş bir sürümü olacağı söylentilerinin yanı sıra yeni iPhone'un da iPhone 4'ün geliştirilmiş bir sürümü olacağı söyleniyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

hiç önemli değil çıkmasada olur hatta iyi olur

Android tabletlere karsi yeni birseyler yapmasi lazim onu bulmaya ugrasiyorlar biraz zor gibi iPad 3' de 2'nin aynisi olacak 1 ve 2 de oldugu gibi.

iphone 3g den sonra 3gs neyse yeni nesil içinde aynısı olacak desene...

yeni iphone mantıklı ve lazım da bence ipad 2 bu sene yeterli

Hemen alın, bir yıl oldu bıkmadınız mı eski IPhone eski IPad, Steve Job gibi mükemmel bir söğüşçü görmedim, yiyen bir daha yiyor...

Sen de yorum yaz