Yeni iPad'ler, Ekim'de tanıtılabilir mi?

Apple'ın bu sene sadece yeni iPhone 6'larla yetinmeyeceğine dair raporlar gelmeye başladı!

Yeni iPad'ler, Ekim'de tanıtılabilir mi?
Bir mini, bir de Air modeli ile gelecek

Apple bundan sadece iki hafta önce yeni büyük telefonlarını ve de akıllı saatini gözler önüne çıkarmıştı. Yeni yılın ilk günlerinde satışa sunulacak ürünlerden iPhone 6 ve Plus modeli için Cuma gününe kadar ön sipariş toplayan Apple'ın, tüm bunlarla da yetinmeyerek bir sonraki ürünü ortaya çıkarmaya çalıştığı bilgileri gelmeye başladı.

Bir haber sitesinin yayınladığı rapora bakacak olursak, Apple 21 Ekim'de gerçekleştireceği bir etkinlik ile yeni jenerasyon iPad mini ve de iPad Air modellerini tanıtacak. iPad'lerin 22 Ekim 2013 tarihinde yapılan çıkışı göz önünde bulundurulduğundaysa, bahsi geçen geçen tanıtım günün gerçekliği bir o kadar daha mana kazanıyor. Ayrıca yayınlanan bilgilere göre bu etkinliğin hemen akabinde, OS X Yosemite'nin de çıkacağı iddia edildi.

Ertuğrul Süngü

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Bittin apple artık yeter

bakalim ne olçak duruma göre

İpAd air aldım ama sonra anladımki işime yaramamaya başladı webmaster olduğum için web tasarım yapamıyorum. Hiçbirşey bana yaramıyor bi iş yapamıyorum herşey engel oyun haric oyun sevenler için tavsiye ediyorum

Heveslendim ve ipad aldim sonra farkettim bir ogrenciye hic olmuyormus 5.0 inclik telefonlarimiz varken agir ve tasimasi zor geldi minisi yine tercih edilebilir bilemiyorum bence pek gerekli bir alet degil hos mu hos stabil mi stabil ama hevesiniz gecince oyle durur kenarda o yuzden 2. El fiyatlari iphone lar gibi ucuk degil..

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir