Yeni iPad Mini kılıfları ve fazlası göründü

İnternete sızan bu "iPad Mini" fotoğrafları ve fazlası, 7 inç'lik iPad'i onaylar nitelikte!

Yeni iPad Mini kılıfları ve fazlası ortaya çıktı
"iPad Mini ekran koruyucusu" satışa çıktı bile

iPhone 5 ve muhtemel bir "iPad Mini" için geri sayım başladı. Yarın Apple'ın tanıtacağı ürünler arasında iPad'in 7 inç'lik yeni bir sürümünün de olacağı düşünülüyor. Şimdi ise bu küçük iPad'den sızan yeni görüntülerle karşınızdayız.

Mobil aksesuar üreticisi TeckNet, sadece iPad Mini'ye uygun olduğunu iddia ettiği ekran koruyucu filmlerini Amazon'da tanıtmaya başladı bile. 6 birimden oluşan "ultimate" paketler, Amazon'da 3.99 sterlin karşılığında satışa sunuluyor. İşin ilginç yanı ise Amazon'un müşterilerine bu ürünü tanıtmak üzere e-posta yollamış olması. Bu, Amazon'un yaptığı büyük bir gaf olabileceği gibi, şirketin rakip tabletin tanıtımını karıştırmak için de olabilir.

Bu tür aksesuarlar, iPad Mini'nin varlığını doğrulamak için yeterli olmasa da, geçtiğimiz hafta ortaya çıkan iPad Mini parçasının ikna edici olduğunu söyleyebiliriz. Bu arada Flickr kullanıcısı Michael Rou'nun yayınladığı kılıf fotoğrafları da (aşağıda) Apple'ın yeni oyuncakları hakkında ipucu veriyor olabilir.

Daha önce iPhone 5'e ait fotoğraflar da sızdıran Fransız blog sitesi Nowhereelse.fr'nin ortaya çıkardığı "iPad Mini" fotoğrafları ise iPad'in daha küçük bir sürümünü gözler önüne seriyor. Fotoğrafta görünen cihazın (aşağıda) işler halde olduğundan ise şüphe duyduğumuzu söyleyelim.

Apple iPhone 5'i ve diğer yeniliklerini yarın akşamki etkinlikte duyuracak. Son söylentilerin yarınki etkinlikte bir iPad Mini'nin tanıtılmayacağı yönünde olduğunu da hatırlatalım.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

steve para için daha ne kadar senin görüşlerini çiğneyip ne zaman batıracaklar

@11 Eyl 2012 20:49 ne alaka ya kamil :)

Apple in cesitliligi arttirmayip azaltmasi lazim 16:9 ekran ne be 4S dekiler ne yapacak uygulamalari??? İos camiasinda en onemli sey uygulamalar ve onlar uyumsuz olursa. Androide gecmeler baslar. Uygulama yuklerken compatible with xxxx yazisini gormeye baslariz. Hic mantikli degil hicc hiccc

zeki arkadaşlar daha bir şey ortada değil ve öyle bir şey çıkarmayacaklar %99.9 hemen suçluyorsunuz bir şey bilmeden.

@SeanBreak sen nerden biliyosun çıkarılmıcanı apple genel müdürü falan mısın

Şimdi de samsung apple'a dava açsın benim galaxy note'umu taklit ediyorlar diye.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir