Yeni iPhone 4G'nin ilk görüntüleri internete

Yeni iPhone 4G'nin görüntüleri su yüzüne çıkmaya başladı: Bakın yeni iPhone'da bizi neler bekliyor?

  • Ceyhun Seval
Yeni iPhone 4G'nin ilk görüntüleri internete düştü
Fotoğraf bulanık olsa da oto fokus karesi görülebiliyor.

Hong Kong'daki bir internet sitesinde yayınlanan görüntülerde iPhone 4G'nin kendisi ne yazık ki yok. Onun yerine biraz bulanık ekran görüntüleri var.

Görüntülerde bir pusula ve bir otomatik fokus karesi görülebiliyor. Güncel iPhone'larda bu özellikler yok. Bu yüzden bu kareler gerçekten de yeni iPhone 4G'den olabilir. Tabi kaynağı olmayan bu görüntüler şakacı bir Hong Kong'lunun eseri de olabilir.

Fotoğraf bulanık olsa da oto fokus karesi görülebiliyor.Bir başka sitede, bu sefer Amerika'daki appleiphoneapps.com sitesinde ise yeni nesil iPhone'un özellikleri yayınlandı. Telefonların 17 Temmuzda kullanıcılara ulaşacağını söyleyen siteye göre iPhone 4G 16GB ve 32 GB'lik iki model halinde geliyor. Bunun yanında yeni modelin 3,2 megapiksellik bir oto fokuslu kamerası, GPS'i, video kaydetme özelliği, MMS'i, FM radyo aktarıcısı, hareket algılayıcısı, dijital pusulası ve OLED ekranı da var. Bunun yanında iki kat fazla sistem belleği ve daha hızlı bir işlemci de yeni nesil iPhone'un özellikleri arasında.

iPhone 4G'nin ürün tanıtımının ise 8 Haziran'da San Francisco'daki WWDC konferansında yapılacağı tahmin ediliyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

benim daha 2g ye gücüm yetmiyor bide 4g mi alıcam :((

3G' yi daha yeni aldık, noluyor :-)

""benim daha 2g ye gücüm yetmiyor bide 4g mi alıcam :((""

ayağını yorganına göre uzat arkadaşım sen de... yani bir tek Türkiye'de vardır bu herhalde, alım gücü neye yetiyorsa bir insanın, onu kullanacak... hayati bi gereksinim değil ki telefon ve benzeri şeyler... tabiki kredi kartı, banka kredisi gibi bir sürü yolu var; dilediğmiz bir şeyi alırken taksitlendirebiliyoruz ama bu ekonomik durumumuza göre aşırı lükse kaçıyosa ortada biraz bilinçsizlik ve mantıksızlık var demektir. örneğin insanlar araba için kredi çekiyolar. iyi hoş da 2000 liralık kazancı olup da 80000 liralık araç için kredi çeken insanlar var bizzat tanıyorum; ödeyemeyip mahkemenin yolunu tutuyolar eeee malum son da haciz oluyor... yani başta söylediğin gibi ayağı yorgana göre uzatmak en mantıklısı...

ben iphone almak için 7G yi bekliyom...

4G ne abi ya nasıl bi saçmalıktır bu?
İlk iPhone çıktı hadi bu 1. nesildi.
Sonra ikinci iPhone çıktı yani : iPhone 3G, 3G den kasıt
üçüncü nesil değil ki 3G teknolojisinin eklenmesinden gelen bir ad. Ki buna 2. nesil diyemeyiz sırf tuşları plastikdi metal oldu bir de 3G geldi diye.
Yani yeni çıkacak iPhone'nun adı olsa olsa iPhone 2 olur.
JustBeCooL

Apple'ın teknolojisine yetişmek çok zor. iPhone katilleri durmadan piyasaya çıkıversinler Apple bir hareketle o kadar katili haklıyor. 4G şimdi de. Bakalım teknoloji ve Apple daha neler getirecek.

bende 10G var daha piyasaya cıkmadı cıkmayacakta....

offff bunu almak lazım artık süper :) :'( ama pahalıdır bu yaaaaa

ben iphone 5.25g yi bekliyorum:)

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir