Yeni iPhone'lar metal kasayla mı gelecek?

Yeni iPhone ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Dış görünüşüne dair resimler bile ortaya çıktı

  • Halil Mollaoğlu
Yeni iPhone'lar metal kasayla mı gelecek?
Yeni iPhone sürümü: Metal kasalı model A1303. (resim: macrumors.com)

Apple kısa bir süre içinde iPhone 3G'nin yeniden elden geçirilmiş bir sürümünü pazara sunacak. Cihazın ilk resimleri internette ortaya çıktı. Fakat resimler cihazın sadece arka yüzeyini gösteriyor. Yeni model şu anki iPhone'un sahip olduğu depolama alanından fazlasını sunmayacak. "iphoneobserver.com" sitesine göre iPhone 3G'nin yeni sürümü yeni bir model numarasına (A1303) sahip olacak.

Yeni iPhone'un mat siyah renkteki arka yüzeyinin yine metalden üretildiği düşünülüyor. Böylece Apple çizilmeye elverişli plastik kasadan şikâyetçi olan müşterilerinin sesini dinlemiş oluyor. Gelişmiş bir video fonksiyonundan da bahsediliyor. Diğer teknik detaylar hakkında bir bilgi yok.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

nokia 1200'ım var kafam rahat cebim rahat :)

geliştirilmiş kamera ve bluetooth ,boyutları da azıcık ufalt ,sonra onu al daha da 3 sene telefon alma .

Yeni iPhone'lar nasıl olursa olsun, kendimiz üretip kazanmadıkça, 1700 liralık fiyatıyla 3-5 zengin ve çocuklarından başkası kullanamaz. Geri kalanlarda ancak avuçlarını yalar.

Iphone Süper bir telefon olduğunu söyleyebilirim.Ama bizim ülkemizde Fiyatlarıyla İnsanı şok eden bir şey haline gelmiştir.Almanyada köln'de 1 euro'ya alıyorsun adam sana 1.5 yıl boyunca 100 kontör yükle diyor.Yada Cihazı direk alcam dersen 340 euro'ya alıp gidersin ama oranın vatandaşı veya oranın gsm olmak lazım .Birde şunu söyleyim Türkiyeye gelen Iphonelar plastik arkası gercekte tüm avrupada Metal kasa satıyorlar.Alan tanıdıklar çok çiziliyor diyorlar....

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play