Yeni iPhone modeli Turkcell ile Türkiye'de

iPhone 3GS Vodafone'dan sonra Turkcell'de... İşte Turkcell'in iPhone paketleri ve fiyatlar...

İki yeni iPhone modeli Turkcell'de
Tablonun büyük halini görmek için resmin üzerine tıklayın.

Vodafone'dan sonra, Turkcell de iPhone 3GS paketleri ve fiyatlarını açıkladı. iPhone 3GS, Turkcell, 3G internet ve geniş kapsama alanı sayesinde Turkcell'lilere 3G tecrübesini üst düzeyde yaşatacak. iPhone 3GS 16GB ve 32GB modelleri; web sayfalarını, ekleri ve uygulamaları daha hızlı açıyor, video çekim özelliğinin yanı sıra çekilen videoları düzenlemeyi, sonrasında ise e-posta, MMS ya da MobileMe ile paylaşmayı mümkün kılıyor. iPhone 3GS 3 megapiksel otofokuslu kamerasıyla daha kaliteli fotoğraflar çekiyor. Sesle denetim özelliğiyle kullanıcılara cihazı sesleriyle kontrol etmelerine olanak sağlıyor.

Turkcell Terminal Yönetimi Bölüm Başkanı Berna Akyüz Öğüt, Türkiye'nin lider iletişim ve teknoloji şirketi olarak, iPhone 3GS'i de Türkiye'ye getirmekten ve Apple ile yine başarılı bir işbirliğine imza atmış olmaktan mutluluk duyduklarını söyledi. Öğüt; "iPhone 3G'yi Apple ile yaptığımız anlaşma sonucu Türkiye'de geçen yıl Eylül ayından bu yana Turkcell farkıyla sunuyoruz. Bu ürüne, Turkcell kalitesi ve ayrıcalıklı servisleri ile sahip olmak müşterilerimiz açısından önemli bir unsur, bu nedenle şimdiye kadar geçen sürede çok yoğun taleple karşılaştık ve yaklaşık 150.000 Turkcell müşterisini iPhone 3GB ile buluşturduk. Şimdi de iPhone 3GS'i Turkcell müşterilerine Turkcell ayrıcalıklarıyla sunmanın keyfini yaşıyoruz" dedi.

Okuyucu Yorumları

Toplam 17 Yorum

he he çok ucuzmuş yaw hemen 100 tane alalım dalga mı geçior bunlar 600e ne demek yaw:D

o parayla 2 tane notebook alırım hemde core 2 duo

600 € nasıl bir paradır ya. maşallah. allah olmayanlara ve bana da versin.

N97 ile fiyatların kafa kafaya olması iyi oldu arada bi 100,150 tl oynuyor.
buda N97 alacak olan kişileri iphone almaya yönelticekdir.

Çok yüksek fiyatlar,iyice amerikan cihazı olup çıkacak bu gidişle iphone ....

bunlar kontrat değilki? telefonu ayrı bu paketleri de ayrı olarak alıp taksitlendirin aynı fiyata geliyo. peki bunun neresinde kampanya? neden hala cihazın tam ücretini bizden alıyorlar?....

avea ile turkcell arasında MMS anlaşması yok ona göre...

çok pahalı. 3G gibi 150.000 satmaları imkansız...
acaba eskisini getir yeni xxx fiyata al gibi bir kampanyaları var mı?

720€ ha? vay vay vay..

Arkadas asari ucretin 500 TL oldugu bir ulkede hangi akla hizmet 150.000 kisi gider bir telefona 1500 TL verir anliyamiyorum. Halkin %90'i birakin aclik sinirini sefalet sinirinin altinda yasiyor. Telefon ihtiyac tamam da bu kadari "biraz" savurganlik olmuyor mu artik?

yahu bu rezi ltelefona bu kadar para verilrimi. nasıl bir milletiz. haberlerde görüyoz biri pili çabuk biter der diğeri görüntü var ama hoparlör sesi rezil. hakketen okuyupta hala alan varsa. pes demekki. bu miletti......

ya millet, parası olan alır.olmayan almaz.olay bu.herkes asgari ücretle geçinmiyo heralde.ben 18 yaşındayım yarın çıktıgı zamanda gidip alıcam.zaten parası olmayan adam gidip iPhone alıcak değil.Lüks'e kaçar o zaman ve tabi aç kalır.O yüzden kimsenin dert etmesine gerek yok.Kişinin kendi tercihidir yani.

benin faturam zaten 70 80 arası telefondan 4GB internet abonelim var 25 daha verir alırım heryöne 150dk yeter

görüntülü konuşmayı desteklese alırdım...

bence de herkesin kendi tercihi alıp almamak.. bu telefonlar zaten asgari ücretle geçinenler için pek bi öncelikli ihtiyaç olamaz ama yine de para ile imanın kimde olduğu bilinmez di mi?geçen yıl iphone 3g'ler ilk satışa çıktığı gün kimlerin elinde gördüm inanamazsınız :) yarın da öyle olursa şaşırmam.

yazık buna verilen paraya

insanların iki satır hesap yapma yeteneğide mi yok??

Orta pakete bakın.. Ayda 200 tl fatura gelen biri olduğunzu düşünün...

Orta paket ile iphone alınca, 200 TL den az veriyorsunuz daha çok konuşuyorsunuz, üzerinde bi de iphone alıyorsunuz... kısa bi sürede alan kişi kara geçiyor..

pahalı pahalı pahalı
Tek başına alırsanız tabi pahalı olacak.
Dünyanın en iyi cep telefonundan bahsediyoruz, kullanıcılarını en memnun eden ve en sorunsuz mobil cihaz.
Sadece kullanmayanların çamur attığı kullananların hepsinin aşık olduğu cihaz.
nokia np7 1500 liraysa, bunun 4500 lira olması lazım. Onun için çok ucuz.

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
İki yeni iPhone modeli Turkcell'de
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir