Yeni iPhone'lar ve Lightning EarPod videoda göründü

iPhone 7'nin üç farklı modeli ve Lightning Earpod, yeni ortaya çıkan videolarda göründü!

  • Zeynel A. Öztürk
Oynat Yeni iPhone 7'ler videoda göründü! maket modeller, iPhone 7, iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Pro olmak üzere üç iPhone modelinin olacağına işaret ediyor

iPhone'un Eylül'deki tanıtımı yaklaştıkça sızıntısız geçen günlerin sayısı azalıyor. Yeni sızan iki videodan biri iPhone'lara odaklanırken diğeri, yeni EarPod'u gösteriyor.

İlk videonun Japonya'daki bir iPhone rezervasyon mağazasından geldiği söyleniyor. Görünen telefonların gerçek olduğu iddia edilmiyor ancak maket modeller, iPhone 7, iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Pro olmak üzere üç iPhone modelinin olacağına işaret ediyor.

Bu yönde geçmişte bazı dedikodular duymuş olsak da, henüz elimizde gerçeği gösterecek bir kanıt yok.

Oynat Yeni Lightning EarPod sızdı! 3,5mm'lik kulaklık girişi olmayan iPhone 7, bu kulaklıkları mı kullanacak?

İkinci video, bir süre önce duyduğumuz Lightning EarPod'lara odaklanıyor. Ancak kablonun tam olarak gösterilmemesi gibi birkaç detay, videonun sahte olabileceği hissini uyandırmıyor değil.  Apple'ın iPhone 7'deki kulaklık girişini kaldırmasıyla birlikte bu yeni kulaklıklara ihtiyacımız olacak. Apple'ın Bluetooth üzerinden çalışacak kablosuz kulaklıklar üzerinde çalıştığı bir süre önce ortaya çıkmıştı. Bu kablolu kulaklıklar, kablosuz model ortaya çıkana kadar boşluğu doldurmayı amaçlıyor olabilir.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play