Çip'li kartuşlar da artık doldurulabiliyor

Artık Çip'li kartuşlar da doluyor. DOLAN KARTUŞ yazıcı sahiplerinin yardımına hızır gibi yetişiyor!

Bir kere alın ömür boyu kullanın

5-6 defa dolum yapabileceğiniz 60ml mürekkep şişesi 10 TL, 10-12 dolumluk 120ml'lik şişe 15TL, 25-28 dolumluk 280ml'lik ise 25 TL'den satılıyor. Her renk için Dolan Kartuş bedeli KDV dahil 12,50 TL. Ancak kartuş maliyetinin tek seferlik olduğunu da unutmamak gerekli. Uzun ömürlü olan DOLAN KARTUŞ yazıcınız çalıştığı sürece size sorunsuz bir şekilde hizmet veriyor.

Türkiye'ye ETAYTON Dış Ticaret tarafından getirilen DOLAN KARTUŞ'lar, ETACOLOR fotoğraf mürekkepleri ve DECLITE fotoğraf kağıtlarıyla birlikte kullanıldığında, düşük maliyetli fotoğraflar için alternatif bir çözüm olma yolunda hızla ilerliyor. DOLAN KARTUŞ ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için www.DolanKartus.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

ETAYTON Dış Ticaret firması, yazıcılarını değiştirmek isteyen ya da yazıcısına uygun DOLAN KARTUŞ bulamayan kullanıcıları için, "KARTUŞ ALANA YAZICI 19,99TL " kampanyası başlattı. Bu kampanyada, DOLAN KARTUŞ seti alan kullanıcılar, çok fonksiyonlu (Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi) EPSON STYLUS SX105 yazıcıya 19,99 TL.'ye sahip oluyor.

"KARTUŞ ALANA YAZICI 19,99TL" kampanyası için www.DolanKartus.com/Kampanya.html adresini inceleyebilirsiniz.

BİLGİ
DOLAN KARTUŞ ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için www.DolanKartus.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Etayton Dış Tic.
Tel: (0212) 217 91 94 / 95
Faks: (0212) 217 91 96
e-posta: info@dolankartus.com


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir